2726
عنوان

بنظرتون زشته من با یه پسر مجرد ازدواج کردم؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1949 بازدید | 148 پست
اون وقت چجوری حذف میکنن؟ چون ایشون سرخونه زندگیشون بودن دختر که نیستن

نه حذف نمیکنن اسم شوهر قبلی رو ما عقد کردیم بعد که شناسنامه هامون رفتن ثبت احوال اسم شوهر قبلی منو پاک کردن اسم شوهرم رو بجاش زدن اصلا هم المثنی نزدن

♥ارام ارام آتش به دلم زدی بنشین که خوش آمدی زیبای من♥
نگاه این دوست منو تمام فامیل اشنا میدونن قصیه شو چون شوهرش هم اشنا دور هستش یعنی تمام فامیل های شوهر ...

تو تو زندگیش نیستی بدونی چی  اسیبی خورده 

من خودم درگیرم میدونم به صلاح دختر نیست و مایه عداب میشن 

و

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا نگو شوهرت اگ واقعا عاشقت باشه پشتت وایمیسته نمیذاره کسی کوچیکترین توهینی بهت بکنه

شوهر منم قبلا ازدواج کرده و من تاحالا ب خانواده ام از این قضیه چیزی نگفتم اگه ی روزی بفهمن میگم من نذاشتم بگه اون میخواسته بگه اینقد پشتشو میگیره نمیذارم کسی کوچیکترین توهینی ب شوهرم بکنه

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
حالا خودتو تو نی نی سایت لو ندی صلوات  ایشالله که نمیفهمن اگه هم بفهمن مهم نیست چون شوهرت میدو ...

نه نمیفهمن انشاالله نیستن اخه تو نی نی سایت خواهر شوهر ندارم فقط یه برادر شوهر کوچیکتر از شوهرم دارم 17سالشه

2728
اصلا نگو شوهرت اگ واقعا عاشقت باشه پشتت وایمیسته نمیذاره کسی کوچیکترین توهینی بهت بکنه شوهر منم قبل ...

دقیقا عزیزم

نه حذف نمیکنن اسم شوهر قبلی رو ما عقد کردیم بعد که شناسنامه هامون رفتن ثبت احوال اسم شوهر قبلی منو پ ...

مگه بعد عقد شناینامه میره ثبت احوال 

مگه علط گیر دارن پاک کنن

داستانت مثل منه.  مال منم خانواده ش نمیدونن و شوهرم گفت به کسی ربط نداره.  منم با هیچیت هی ...

بچه نداشتی عزیزم از شوهر قبلیت؟

نه حذف نمیکنن اسم شوهر قبلی رو ما عقد کردیم بعد که شناسنامه هامون رفتن ثبت احوال اسم شوهر قبلی منو پ ...

از زنا تا شوهر نکنی پاک نمیکنن میگن فریب در ازدواج واین حرفا مگه دوشیزه باشی

ولی مردا هروقت دلشون بخواد هرکاری میکنن

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
منم مطلقه بودم و با شوهرم که پسر بود ازدواج کردم منم یه وقتایی عذاب وجدان دارم ولی اون خیلی دوستم دا ...

عزیزم چرا با خودت اینجوری میکنی

بخدا که چون یه ازدواج ناموفق داشتی چیزی از بقیه کم نداری

عزیزدلم مگه حضرت خدیجه قبلا ازدواج نکرده نبود؟

چرا پیامبر باهاش ازدواج کرد؟

چرا ادامه نسل پیامبر از حضرت خدیجه بود؟

این چیزا برای خدا و پیامبر خدا لوس و بی معنیه ! به حرف خاله زنکا چیکار داری؟!

از زنا تا شوهر نکنی پاک نمیکنن میگن فریب در ازدواج واین حرفا مگه دوشیزه باشی ولی مردا هروقت دلشون ب ...

نه نردا رو هم پاک نمیکنن

مگه بعد عقد شناینامه میره ثبت احوال  مگه علط گیر دارن پاک کنن

ن خودت باید بری درخواست بدی

شناسامه جدید صادر میشه

نه نمیفهمن انشاالله نیستن اخه تو نی نی سایت خواهر شوهر ندارم فقط یه برادر شوهر کوچیکتر از شوهرم دارم ...

دختر خاله دختر عمه دختر عموم زن دایی بلاخره ممکنه یکی توو سایت باشه حواست باشه 

ایشالله خوشبخت شی 

من مورد میشناسم مادرشوهره میدونسته عروسه مطلقه اس ولی پسره نمیدونه هنوزم نفهمیده که زنش قبلا عقد کرده بوده 

اینااا زیاد مهم نیست بهش فکر نکن

عزیزم چرا با خودت اینجوری میکنی بخدا که چون یه ازدواج ناموفق داشتی چیزی از بقیه کم نداری عزیزدلم م ...

مرسی بابت دلگرمی و حرفای قشنگت

دختر خاله دختر عمه دختر عموم زن دایی بلاخره ممکنه یکی توو سایت باشه حواست باشه  ایشالله خوشبخت ...

اخ اونطوری که خیلی بده

مرسی گلم همچنین

2706