2733
2734
عنوان

بنظرتون زشته من با یه پسر مجرد ازدواج کردم؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1949 بازدید | 148 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگو بهشون ولی خدانکنه ان شالله متوجه نشن کسی دشمنی نکنه ازفامیلاتون بگن بهشون

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
چرا باید بفهمن نمیتونی یه  بین خودت و شوهرت خفظ کنی؟ هنوز برای خیلیا این مسئله جا نیفتاده

میترسم یه وقت فامیلای من دهن لقی کنن درسته قبل از عقدم همه رو دعوت کردیم و صحبت کردیم باهاشون که چیزی به خانواده ی شوهرم نگن 

ولی باز ته دلم قرص نیست

♥ارام ارام آتش به دلم زدی بنشین که خوش آمدی زیبای من♥
2738

اگه یه روزی بفهمن اونوقت فکر اونروز رو بکن معلومه همسرت فهمیده هستش با بچه بازی زندگیتو خراب نکن بهشون نگو با شوهرت زندگیتو بکن انقدر به خودت و اون استرس وارد نکن ازدواج مجدد هم هیچ اشکالی نداره اشکال از فرهنگ حاکم بر جامعه هستش

چه زشتی ستایش ازدواج کرد با 2تا بچه  

گذشته از شوخی الان خیلی طرز فکرا تغییر کرده دیگ مثل قدیم نیست هیچ عیبی نداره عزیزم فقط باید بیشتر باهاش آشنا بشی .عجله نکن

Biomedical Engineering

ایشون درست میگن...........من کسی را میشناسم که بیش از شما زندگی متاهلی داشته و خانواده همسرش نمیدونن خیلی هم خوب و خوشبختن..زندگیتو بی دلیل متشنج نکن..........کار شما هیچ ایرادی نداره خیلی هم کار خوبی کردی...........اینهمه مرد زن مرده یا طلاق داده میرن دختر میگیرن مگه کسی میگه اشکال داره ؟

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
2706