2737
2734

سلام عزیزانم

من 24سالمه تقریبا دوساله که عقد کردم 18سالم بود با یه پسری ازدواج کردم یه سالی هم باهاش زندگی کردم حالا به دلایلی ازش جدا شدم و بچه هم نداشتم چون واقعا تو سن پایین ازدواج کرده بودم و اصلا وقت نکرده بودم طرفمو بشناسم حالا دوسالیه که مرد زندگیمو پیدا کردم و 26سالشه عقد کردیم و بهش همه چیو گفتم اونم گفت من دوستت دارم برام گذشتت مهم نیست برات یه آینده ی خوبی میسازم که همه ی خاطرات بدو فراموش کنی و خوشبختت میکنم منم خیلی دوستش دارم تو این دوسال هیچ بدی ای ازش ندیدم تا حالا سرم داد نزده اصلا نخواسته ناراحتم کنه حتی بیشتر از این که من دوستشدارم دوسم داره رشته ی ارشد حسابداری میخونه و من نرفتم دانشگاه به دلایلی خودشم میگه اگه دوست داری برو اگرم نه که هیچ 

حالا از اینا بگذریم مسئله اینه خانواده ش نمیدونن که من یک بار قبلا ازدواج کردم شوهرم گفت به من مربوط میشه به اونا ربطی نداره چون اگه بهشون بگیم باید منتظر نیش و کنایه هاشون باشیم منم نمیخوام تو اذیت بشی واسه همین نمیگم بهشون   

ولی الان که بهش فکرمیکنم میگم مگه اشکالش چیه که یه خانومی که یه بار ازدواج ناموفق داشته بخواد با یه پسر مجرد ازدواج کنه ؟؟

من الان واقعا با همسرم خوشبختم و کاملا میشناسمش و دوستش دارم و اون هم همینطور 

فقط نمیدونم اگه یه روز خانواده ش بفهمن باید چه جوابی بهشون بدم

♥ارام ارام آتش به دلم زدی بنشین که خوش آمدی زیبای من♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
ن بابا زشت نیست اگه میخوادت پسره تصمیم بگیرید نذارید خانوادش بفهمن

نمیدونم والا اگه یه روز بفهمن چی اونوقت نمیدونم منو سرزنش میکنن یا شوهرمو نمیدونم واقعا

♥ارام ارام آتش به دلم زدی بنشین که خوش آمدی زیبای من♥

همسرت آدم منطقی هست 

مطمئن باش اگر هم روزی بفهمن بازم پشتت می ایسته 

فقط میخواد شما از حرف و گزند تا جایی که ممکنه دور باشی 

بنظرم همسر خوبی داری ایشالا خوشبخت باشید 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

اون خودش میگه نگو تو چه اصراری داری. حتما خانوادشو میشناسه دیگه

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2706