2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من اصلا تو این کارا دخالت نمیکنه ...البته اینکه شوهر ندارمم بی تاثیر نیست😌😏

شازده کوچولو گفت:آدما کجان؟توی بیابون آدم خیلی احساس تنهایی میکنه                                              مار گفت:کنار آدمام آدم احساس تنهایی میکنه

متاسفانه من

فقط خرید بخوام برم منو دوستمو میرسونه بعد خرید میاد دنبالمون اوایل اینم نمیزاشت

:چرا باید بخاطره رفتاره خشنم معذرت بخوام؟اونایی که منو به اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن
2728

خیلی واسم سواله 

شما ب عنوان  یه فرد بالغ و عاقل چرا میزارید کس دیگ براتون تصمیم بگیره؟؟

مگه شما وسیله اید ک صاحب داشته باشید؟؟

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
شووووهرررر من قبلا میگفت باهاشون چتم نکن الان بهترشده

دقیقا منم‌تا تلگرام‌بخوام‌برم‌یگ چیه مهمونی دورهمی چیزیه دوباره داستانه؟

همه دوستام‌از‌دست دادم

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

من الان 8 ساله ازدواج کردم 

ی دختر 4 ساله دارم خودمم 25 سالمه 

همسرم تا به کسی اطمینان نداشته باشه نمیزاره باهاش بیرون برم. 

بازم تنهایی برم راححتره

زان روز حذر کن که ورق برگردد... 
منم همینطور چون دیدم خودش رفیق بازنیس خداموشکر کردموبیخیال شدم    

من دوستام با هم رفت و آمد دارن حتی با شوهراشون میرن خونه هم بعد میان از مشکلاتی ک واسشون پیش اومده پیش من میگن😅

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2706