2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنطر من ان تی از انومالی مهمتره،

حالا چرا دیر رفتی ؟؟اشکال نداره انشالا ک مشکلی نداره بچت نگران نباش

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
2728
حالا چی میشه مگه؟زمانه ننه هامونم اینطور بود

والا سه تا زایمان کردم اینقد که اینجا سونو آزمایشهای عجیب  غریب میبینم میگم چی هس واقعا واجبن اینها فقط جیب دکترها را پر میکنه 

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند
2738
چیزایی ک  تو ان تی مشخص میشه تو انومالی که مشخص نمیشه خیلی نگرانم

چرا مشخص میشه،آنومالی کامل تره.خیلی هم وسواس داری برو آمینیوسنتز بده.فک کنم توی چهار پنج ماهگی هست.ولی گرون تره و اسه کسایی که احتمال بیماری جنین زیاده مینویسن که چون خیلی کامل و دقیق هست خیالت راحت راحت میشه.

والا سه تا زایمان کردم اینقد که اینجا سونو آزمایشهای عجیب  غریب میبینم میگم چی هس واقعا واجبن ا ...

عزیزم بعضی اوقات واقعا لازمه 

اگه خدای نکرده مشکلی باشه میفهمی بهتره یا بعدا

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
چیزایی ک  تو ان تی مشخص میشه تو انومالی که مشخص نمیشه خیلی نگرانم

دیگ کاری از دستت برنمیاد مگر اینکه بری دکترت ی ازمایش دیگ هست الان اسمش یادم رفته همونکه از کیسه اب نمونه میگیرن اونو برات بنویسه ک هزینش بالاتره و جوابش بهتر همیکنه دیگ ب انومالی احایاج نیست

دوس دارم زندگی رووووو.........
چرا ب نفعشه😳😳

سونو باعث اوتیسم و بیش فعالی و کند ذهنی و.... میشه

من هیچکدوم ازینارو نرفتم

فقط صدای قلب،سونو تعیین جنسیت دادم اونم به خواست خودم وگرنه دکترهام(خانم مستوفی جزو ده مامای طراز اول جهان/خانم خداکرم عضو هیات علمی دانشگاه بهشتی و...)بهم گفتن انجام نده و برام ننوشتن اصلا

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
سونو باعث اوتیسم و بیش فعالی و کند ذهنی و.... میشه من هیچکدوم ازینارو نرفتم فقط صدای قلب،سونو تعیی ...

بعد اونوقت اگ بچه خدای نکرده یه مشکلی داشته باشه از کجا باید فهمید😐

2706