2737
2734

امروز اول ابانه،نمیدونم چرا از بچه گی این ماه رو خیلی دوست داشتم دلم میخواست خودم یا حداقل شوهرمم ابان ماهیی باشه ولی نشد خوب ولی در عوضش امیر علیم قرار بود ابان ماه به دنیا بیاد پسر کوچولوی خودم  قرار بود ۲۱ روز دیگه به دنیا بیاد دلم حسابی براش تنگ شده کاش سر موقع خودش به دنیا میومد هر چی به ۲۲ ابان نزدیک تر میشم دل تنگیم هم بیشتر میشه نمیدونم چرا سرنوشت من باید این طور باشه خواطرات بچگی هر چی یادم میاد تلخ تلخه تا الان شاید خوشیایی هم بود این وصط ولی غم ها خیلی پر رنگ تر بودن 

کاش  ما واسه به دنیا اومدنمون حق انتخاب داشتیم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمی با یادآوری گذشته خودت رو عذاب نده بذار تو گذشته بمونن انشاالله چند روز دیگه نی نی رو بغل میکنه به فکر اون باشه الان غصه واسه اون بچه مثل زهره،استرس و غصه داشته باشی کولیک میگیره طفلک نکن

2731
گلم منم سقط داشتم غصه نخور منم دلم گرفته ایشالا خدا حاجت دلتو میده 

ممنون عزیزم ایشالله هر کی هر چی از خداخواست بهش بده  

خانمی با یادآوری گذشته خودت رو عذاب نده بذار تو گذشته بمونن انشاالله چند روز دیگه نی نی رو بغل میکنه ...

میدونم عزیزم ولی برام خیلی خسته تازه یه هفته میشد حرکت کردناشو حس میکردم 

2738

[QUOTE=109410715]ببخشید متوجه نشدم مشکلی برا بچه تون پیش اومده،سقط شده؟؟

۲۲ هفتم میشد که کیسه ابم پاره شد و زایمان کردم  بچمو با چشمای خودم دیدم 

[QUOTE=109410715]ببخشید متوجه نشدم مشکلی برا بچه تون پیش اومده،سقط شده؟؟ ۲۲ هفتم میشد که کیسه ابم پ ...

الهی فدات شم امیدت به خدا باشه انشاالله روزای خوبت از راه میرسن و همه رو فراموش میکنی