2726
عنوان

لج بازی نوزاد چهارماهه

3934 بازدید | 18 پست

سلام وقت بخیر، من یه پسر دارم که چند روز دیگه چهارماهش تموم میشه، تا الان خبلی بچه خوبی بوده، راحت میخوابید، راحت شیر میخورد، همه چیزش سرجاش بود، اما الان دو سه روزه خییییلی لج باز شده،من پریروز بردمش حمام و خیلی کم تو گوشش آب رفت، همون شب لج بازیش شروع شد ،فکر کردم حتما بخاطر گوششه، بهش چند قطره استامینوفن دادم تا آرومتر شد و شیر خورد، بعد از یک ساعت هم خوابید،الان چشماش پر از خوابه ولی هرکاری میکنم نمیخوابه، توی بیداری راحت شیر نمیخوره مگر اینکه خیلی گشنه اش باشه، ولی شبها توی خواب هردو ساعت بهش شیر میدم راحت میخوره، دستام به شدت دردمیکنه اونم همه اش میخواد بغلش کنم و دورش بدم، امروز چهار ساعت بیدار بود، اصلا سابقه نداشت، همه اش دو ساعت که بیدار بود میخوابید،حالا فردا میخوام ببرمش دکتر، کسی تجربه ای داره؟یعنی هنوز گوشش دردمیکنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ۴ ماهه ک لج نمیکنه ی مشکلی ی دردی داره دیگ دست ب گوشش بزن یواش ببین عکسالعمل نشون نمیده

ببرش دکتر

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2728

لج باز؟؟؟ بچه داره بزرگ تر میشه و کم کم ساعت بیداریش بیشتر میشه و تعداد دفعات خوابش کم.. تازه داره میفهمه اطرافش چه خبره و همه چیز واسش تازه و جذابه واسه همین درمقابل خواب مقاومت میکنه تا جایی ک واقعا دیگه نتونه بیدار بمونه ... لج بازی معنایی نداره واسه بچه چهار ماهه

دلخوش به جمع کردن یک مشت آرزو...💔
دائم هم گریه و نق نق میکنه، فقط باید پیشش بشینم و جغجغه تکون بدم براش یا تلویزیون روشن کنم کارتون بز ...

ای جان🥰🥰مواظبش باش ببرش دکتر حتما

من خودم شیش ماهم بود مامانم دیر شیر داد دیگه نگرفتم😁😁

ولی این نمیدونم لجبازیه یا نه حتما ببرش دکتر طفلکی رو

عزیز من بچه ها هر ماه اخلاقشون تغییر میکنه باید صبوری کنی میگذره اینم اگه فکر میکنی گوشش مشکلی داره دکتر ببرش اما در کل بچه ها اخلاقشون عوض میشه یه روزایی خیلی خوب میخوابن یه روزایی نه نگران نباش فقط باهاش مدارا کن

2706