2726
🤣😂🤣😂🤣😂 دقیقاً مث مادر شوهر من سیسمونیم شکر خدا کامل وبی نقص بود فقط مامانم چون برا خواهرای د ...

اینم مهمونا که میومدن پیشم از مامانم تشکر میکردن برمیگشت به شوهرم میگفت دستت درد نکنه پسرم گفتم یه بلایی سرت بیارم تا بفهمی دنیا دسته کیه مامان منو میخوای خراب کنی بیچاره انقد برام سنگ تموم گذاشت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو تا جوراب برا بچم خریده دیگه کم مونده ز بزنه صداسیما بگه از تی وی پخش کنین که جوراب خریدم برا بچش

دقيقا مثل مادر شوهر منه😑

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2728
من اصلا نمیخوام عادتش بدم به هیچ عنوان ولی شوهرم سالای قبل که مجرد بود واسش چیزی نمیخرید اما امسال ک ...

منم مادرم روز مرد 

عيد نوروز

تولد شوهرم

هميشه چيزاي خوب براش ميخره

ولي مادر شوهرم روز تولدش مثل بچه ٥٠/٠٠٠بهش ميده

اینم مهمونا که میومدن پیشم از مامانم تشکر میکردن برمیگشت به شوهرم میگفت دستت درد نکنه پسرم گفتم یه ب ...

باز شما سر سیسمونی

مادر شوهرم روز جهاز برونم جلو ما به همه میگفت ما فقط از خدا عروس آبرودار و زندگی جمع کن میخواستیم

وگرنه جهازو ک پسرم خودش میخره

منظورش این بود جهاز منو پسرش خریده

منم نوکشو چیدم

وجلو همه گفتم مامان جونم دستت درد نکنه سرافرازم کردی اگر چه قانون مسخره ای داریم وجهاز باید با مادر پسر باشه ولی دست گلت درد نکنه مامان جونم😍😘

مادر شوهرم دمشو گذاشت رو کولشو دِ برو ک رفتی😁

دو تا جوراب برا بچم خریده دیگه کم مونده ز بزنه صداسیما بگه از تی وی پخش کنین که جوراب خریدم برا بچش

ميدوني چون خودشونم ميدونن چيزي كه خريدن بي ارزشه ميخوان يه جوري بزرگ نشونش بدن دقت كني هركي بيشتر اشغال ميخره بيشتر همه جا جار ميزنه و منت ميزاره

باز شما سر سیسمونی مادر شوهرم روز جهاز برونم جلو ما به همه میگفت ما فقط از خدا عروس آبرودار و زندگی ...

افرین 😂😂😂😂😂 منم به پدرشوهرم گفتم که زنت اومده فقط بخوابه کاری برام نمیکنه اونم حساس بود اون روزای زایمان قشنگ پیچ زنشو پیچید جلو همه گفت فرستادمت کمکش کنی یا بخوری بخوابی

2706