2726

یعنی نمیشه بعد از اینکه پریودی تموم بشه مثلا ۵ یا۴ روز تو اون روز باردار شد بااینکه هم روز تخمک گذاری ۱۴روز باید بگذره از پریودی

چرا نمیشه، همون روز اول بعد از پاک شدن هم میشه باردار شد، منتها روزای قبل از تخمکگذاری احتمال دختر دار شدن بیشتره، و‌روزای تخمکگذاری پسر شدن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

من خیلی امتحان کردم

ینی تا ی هفته پریودم و ی هفته مونده ب پریودم رابطه محافظت نداشته خیلی داشتم ولی خداروشکر باردار نشدم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا نمیشه، همون روز اول بعد از پاک شدن هم میشه باردار شد، منتها روزای قبل از تخمکگذاری احتمال دختر د ...

ممنون عشقم اره هم عروسم بعد از پاک شدن ۳روز تو سنو مشخص شد والان دختر داره

شنیدم که نمیشه ، چون اسپرم 4الی5روز زنده میمونه و تا وسط سیکل که میشه تقریبا همون روز 14،15 از بین میره ، باز بهتره ریسک نکنی اگر نمیخوای که با یه روش مطمئن جلوگیری کن 

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
چرا نمیشه، همون روز اول بعد از پاک شدن هم میشه باردار شد، منتها روزای قبل از تخمکگذاری احتمال دختر د ...

چقد جالب من فکر میکردم نمیشه پس مشکل از منه ک نشدم😂

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
من خیلی امتحان کردم ینی تا ی هفته پریودم و ی هفته مونده ب پریودم رابطه محافظت نداشته خیلی داشتم ولی ...

اها مثل قرص جلوگیر حتی اگه تموم شد تو استراحت چهار روز نمیشه باردار شد

ببین اسپرم سه روز تو بدنت زندس ممکنه امروز اقدام کنی دو روز دیگه تخمکت آزاد شه بگير ه بعد همه ک 14 پری تخمک گذاری ندارن معمولا وسط سیکل تخمک گذاری هست ولی همین 14 برا کسیه ک سبکلش28 روزه ست اینجوری حساب میشه بصورت تقریبی و در کل باید تخمک آزاد شه ک بگیره حالا با توجه ب عمر سه روزه اسپرم

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
چقد جالب من فکر میکردم نمیشه پس مشکل از منه ک نشدم😂

بچه اولمو که دختره، یه روز بعد از پریودم( پریودم که تموم شد) باردار شدم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
شنیدم که نمیشه ، چون اسپرم 4الی5روز زنده میمونه و تا وسط سیکل که میشه تقریبا همون روز 14،15 از بین م ...

من میخوام. هنوز روز تخمک گذاریم نشده ولی حس میکنم که باردار این ماه دارو هم استفاده کردم

2706