2726

باید بری بخاطر اینکه ببینی نی نی خوب وزن گرفته یا خدای نکرده نه؟کیسه آبش کم نشده باشه.

منم ۲۸ هفته رفتم دکتر گفت ۳۶ هفته هم برو سونو بیوفیزیکال.لازمه که دکتر مینویسه

خدایا ممنونم که معجزتو بهم نشون دادی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا هفته 24عزیزم مگه بعد غربال گریا سونو28هفته نیس اخرم سونو34هفته

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
2728

هفته 24چرا رفتی؟ من18هفته رفتم دکتر گفت سونو بعدی 30هفته. تا اخر بارداری چند بار میرن تو30برم دیگه بعدش نمیفرسته؟ 

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت
باید بری بخاطر اینکه ببینی نی نی خوب وزن گرفته یا خدای نکرده نه؟کیسه آبش کم نشده باشه. منم ۲۸ ...

اگه تا این هفته وزن نگیره باید. چکار کرد 😳😳😳میمیره؟

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

چه خونسردی😶😑

۱۰ هفتست سونو نرفتی میگی اینم نرم؟🤔

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

من نرفتم 

اصلا دکترم فقط غربالگریها رو میفرسته

غربالگری اول و دوم همین

خودش با دست وضعیت جنین رو حس میکنه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
هفته 24چرا رفتی؟ من18هفته رفتم دکتر گفت سونو بعدی 30هفته. تا اخر بارداری چند بار میرن تو30برم دیگه ب ...

فک کنم بعدش ۳۶ هفته میفرستن

من ۳۰ هفته رفتم الان که ۳۴ هفته ام برام ننوشته فعلا

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
اگه تا این هفته وزن نگیره باید. چکار کرد 😳😳😳میمیره؟

نه دیگه بالاخره اگر خدایی نکرده مشکلی چیزی باشه باید بررسی بشه

اگر وزنش کمه یه سری مکمل مینویسن

یا اینکه اگر مایع دور جنین خیلی کم باشه باید بچه رو زودتر دربیارن

سونوهای آخر خیلی حساسه به نظرم

چه خونسردی😶😑 ۱۰ هفتست سونو نرفتی میگی اینم نرم؟🤔

من18هفته رفتم الانم25هفتمه. دکتر گفته30هفته میفرسته از اونورم مرکز بهداشت گفته31تا34هفته حتما باید بری. بمونم 31هفته برم فقط یا بگم الانم بنویسه برام یدونه. اصلا تو چه هفته هایی باید سونو دا 

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت
هفته 24چرا رفتی؟ من18هفته رفتم دکتر گفت سونو بعدی 30هفته. تا اخر بارداری چند بار میرن تو30برم دیگه ب ...

منم ۱۸هفته رفتم ولی هفته ۲۴ دکتر گفت اندازه شکمت یا همون رحمت نسبت به سن بارداریت کوچیکه بخاطر همین نوشت واسه سونو که خدارو شکر همه چی نرمال بود حتی سونو داپلر هم کرد

2706