2737
2739
عنوان

زاج+عفونت

609 بازدید | 33 پست

خانوما چجوری بعضیاتون زاج استفاده کردین ببخشیدازتون ترشح اومده و خشکی گرفتین من چرا هیچ تغییری نکردم عفونتمم شدید😞😞😞😞😞😞

بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان داخل بدنمه🙄🙄🙄

زاج تو بدنته

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2731

عنبر نسا دود کن 

ببین من زاج رو مث خیلی‌ای دیگ استفاده نکردم 

من پودرشو خریدم 

تو حموم ریختم کمیشو تو لگن 

آب ولرم باز کردم نشستم توش 

چند با. تکرار کردم 

خوب بود واسه من اینجوری

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور
واییییی زاج اصلاااااا خوب نیست رحم رو نابود میکنه

چطور مگه؟

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه
2738
اره دیشب گذاشتم داخل واژن

الآن درد یا سوزش یا ترشح داری؟

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه
من الان داخل بدنمه🙄🙄🙄

خخخخ من دیشب گذاشتم اصلا هیچ اتفاقی نیوفتاد

بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )

من لباس زیر انکار آب گرفته بودی بهش 

ن حموم فایده داش ن تعویض لباس

زاج گذاشتم ۳ بار کل عفونتم اومد دیگ هیچی نیس

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒
اره دیشب گذاشتم داخل واژن

منم دیشب گذاشتم تو ترشح داشتی بعدش یان؟

2706