1472
1459

یکم عفونت واژن دارم دکتر پماد داده با اپلیکاتور بزنم اما میترسم و اینکه گفت عفونتت زیاد نیس اگه مراقبت کنی خودش خوب میشه...الان لباس زیر نمیپوشم و نزدیکی اینا هم از اول ندارم....با اب و جوش شیزین میتونم خودمو بشورم ؟

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

من ک دکترم میگه اینکارو کنم 

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن
1475

نه نشور باعث سوراخ شدن کیسه آب میشه 

همون پماد رو استفاده کن 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️

دکتر من گفته با آب و سرکه سفید خودتو بشور

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های مهربون لطف میکنین برای اینکه رایان کوچولوی من سلامت به دنیا بیاد یه صلوات بفرستین؟🤩....اگه فرستادین بگین منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم مهربونا😍😘🤗
1449

بچه ها شما هیچکدومتون نزدیکی ندارید تو بارداری؟

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤

تو بارداری پماد منعی نداره ب حرفش اعتماد کن و استفاده کن

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه دختر چهار ساله دارم ۲۷شهریور فهمیدم برای بار دوم باردارم😍یه صلوات بفرست برامون😘
شما علاعم عفونتت چیه؟ من گاهی سوزش و ترشح سفید

سوزش وخارش ترشح سفید 

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍😍😍دلبندم!بندبنددلت رابخدایی بسپارک بیشترازمن هوایت رادارد😘😘😘
ببخشید ولی دکترتون از کجا فهمیدن عفونت دارید؟ مگه تو بارداری معاینه مجازه؟

نه ازمایش ادرار نوشت دید عفونت ادراری ندارم فهمید از عفونت وازنه که سوزش دارم 

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘
1476

مو ك از اول حتي يه بارم نداشتم

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم ني نيم به سلامتي به دنيا بياد🙏🏻ميشه واسه سلامتيش صلوات بفرستيد

من خیلی کم دیگه شوهرم صداش درومده اخلاقشم عوض شده

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍😍😍دلبندم!بندبنددلت رابخدایی بسپارک بیشترازمن هوایت رادارد😘😘😘

تا ۳ ماه ممنوعه بعد ۳ ماه مشکلی نیس

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن
1331