2737
2734
عنوان

به شوهرم حرفای خوبی نزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1071 بازدید | 52 پست

کاش شوهرتم خونه مامانش بدون شما نره بنظرم بهتره

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

من بدترازتو با یه بچه.هیچکاری نمیشه کرد.توام.کم محلی کن.بازتومادرداری خدانگهش داره.من یتیمم انقدر به مادرم فحش میدن.جلورو خودم.شوعرم باز میره بغلشون میکنه.دلتو ازسنگ کن همین 

هیچی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقصیر شوهرته و تماااام

کسی که گوش و میخواد گوشوارمم باید بخواد وقتی تو رو نمیخوان واسه چی شوهرت هلک هلک پامیشه میره هزاری بگن مادره فلانه ولی وقتی بچه ها ازدواج میکنن چه پسر چه دختر اولویت و خانواده اصلیشون میشه زن و بچه خودشون 

2728

شما از سادگی بیش از حدتون یه اینجا رسیدین، دوبار تو روشون وایمیستادی حساب کار میومد دستشون 

دوبار بهشون میگیفتی وقتی طلاق گرفتم و مهریمو گذاشتم اجرا میفهمین!!!

والا تا مظلومی وجود نداشته باشه ظالمی ام نخواهد بود 

بدبختی اینجاست که میبینی شوهرتم پشتت نیست باز ادامه میدی 

یبار یارو رو بترسون نه با دعوا و توهین! بگو‌ با من ازدواج کردی ولی با من نیودی و همیشه خانوادتو انتخاب کردی با اینکه بدیهاشونو پر حق زنت دیدی ،الانم من دیگه نمیتونم و راهو کاملا واست باز میکنم ...

یبار بترسونش وگرنه چون حماقت و سادگی خودتو میخوری و به قول خودتو ۱۰۰۰۰ سالم که عمر نمیکنی...۰

کاش شوهرتم خونه مامانش بدون شما نره بنظرم بهتره

اووو، چ حرفاااا، مامانش جلوی من بهش گفت، تو پسرمنی، من زاییدتم، وظظظیفته بیای هر هفته، هرشب بهم زنگ بزنی، باید این کارا رو بکنی، مادرتم، از مادری فقط این توقعات رو بلده متاسفانه، اما دیگه بلد نبود ک یدونه پسر داره همش، ی ذره پول جمع میکرد برای عروسی و کادو، ک شوهر احمق من نره از هرجا شده وام بگیره ک ی عروسی معمولی برام بگیره، به خدا به خاطر اخلاق شوهرم همه رو تحمل کردم، اما میبینم وضعیت بدتر میشه ک بهتر نمیشه، مادرشوهرم علنا گفت تو اصلا خونه من نیا، حتی یبار 4 ماهه بود ک عروسش شده بودم منو انداختن بیرون با دخترش، منم تووچه ها داشتم گریه میکردم شوهرم از تو کوچه اومد پیدام کرد، (شوهرم و پدرش نبودن خونه اون موقع) 

هر چی از دهنش درومده گفته، انقدر ح*ر*و*م ز*ا*ده گفته بهم ک نگو

انقدر ب بابام و مامانم حرفای بدی زده

تازه من تک فرزندم، واقعا جهیزیم خیلی خوب بود، بعد خواهرشوهرم اومد جلو منو مامانم، زن پسرداییشو کشوند جلوی ما، جهیزیه ی اونو واسه من شمرد ک فلان چیزتو کجا گذاشتی، از خدا میخوام عین بلایی ک سر من آوردن سرشون بیاد، نمیتونم ازشون بگذرم، تو این 2سال و نیم هی دلمو صاف میکردم، کادو میخریدم، گل میگرفتم میرفتم دیدنشون بعد هر بحثی، اما هر چی میگذره بدتر شده، مادرشوهرم جلوی من ب شوهرم گفت زنت اداهایی ک درمیاره رو باور نمیکنم، اینا ادا و اطواره، همش الکیه، داره فیلم بازی میکنه، شوهر خوش خیال منم میگه مامانم دیر اعتماد میکنه، نمیدونم گناه من چیه این وسط

تقصیر شوهرته و تماااام کسی که گوش و میخواد گوشوارمم باید بخواد وقتی تو رو نمیخوان واسه چی شوهرت هلک ...

به خدا اگر تو گوش شوهر من رفت، به قران اصن نمیفهمه، همخ جور کادویی ب ای خواهرش میگیره م ی کادو تولد ک برای من میگیره صدای اونا درنیاد

اووو، چ حرفاااا، مامانش جلوی من بهش گفت، تو پسرمنی، من زاییدتم، وظظظیفته بیای هر هفته، هرشب بهم زنگ ...

چقدر از مردای بی عرضه متنفرم البته تقصیر زناس دیگه تا خانمی کنی و کوتاه بیای همینه

ببین من اوایل ازدواج با مادربزرگ شوهرم دعوام شد بعد مادرشوهرم برگشت گفت فک‌نکن کسی نمیتونه بهت حرف بزنه ها هوا برت نداره منم نیش خند زدم گفتم میزنم تو دهن هر کسی بخواد بهم حرف بزنه همون موقع از خونه اش اومدم بیرون و فرداش بابام زنگ زد شستشون پهنشون کرد که مادر نزاییده به بچم کسی حرف بزنه پاشید بیاید تکلیفشو معلوم کنید و افتادن به غلط کردن از خانوادت بخواه حمایتت کنن

همون شد دیگه

2738

کار خوبی کردی به شوهرت گفتی،اینکه تو خودت نگه داری اصلا درست نیست اگه نگی و تو خودت غصه بخوری بالاخره یه جا صبرت تموم میشه اون وقت دیگه نمی تونی مثل الان با ملایمت با شوهرت صحبت کنی و اون روز خیلی بدتر رفتار میکنی، اگه شوهرت ادم منطقی باشه قبول میکنه، البته خیلیم این قضیه رو هم نزن اینکه قبلا چی گفتن و فلان و ولش کن جز اینکه اعصاب خودتو خورد کنی کاری پیش نمیبری، بعد یه مدت یاد میگیری اصلا بهشون اهمیت ندی،من اینو بعد پنج سال فهمیدم که نباید فکرمو درگیرشون کنم 

چقدر از مردای بی عرضه متنفرم البته تقصیر زناس دیگه تا خانمی کنی و کوتاه بیای همینه ببین من اوایل از ...

خب همین دیگه، بابای من اصلا چیزی نمیگه، میگه ی وقتی زندگیت میریزه بهم و این حرفا

ازحرف زدنت مشخصه کمالات داری.خوشبحالت مشخصه خانواده خوبی داری.ماروازاول توسری خور باراوردن 😔بهترین ...

شما لطف دارید اما چ فایده، مادرشوهرم خیلی پرتوقعه، هیچجوره کوتاه نمیاد درست رفتار کنه، نمیدونه احترام دو طرفست، من نمیدونم چقدر باید تحمل کنم کاراشو، الان پسرسم اضافه شده، به خدا انقدر حرف شنیدم و حرکات نامناسب دیدم ازشون از پسرشون ک شوهرم باشه متنفر شدم، همون دیشب بهش گفتم اصلا دلم نمیخواد بهم دست بزنی و اگه خونمون دو تا تخت بود مطمئن باش رواون یکی میخوابیدم😔😔😔

شما لطف دارید اما چ فایده، مادرشوهرم خیلی پرتوقعه، هیچجوره کوتاه نمیاد درست رفتار کنه، نمیدونه احترا ...

😔درکت میکنم.منم شبیه خودتم.به منم میگه هرخری رسیده رفته دانشگاه.یادخترا خرابن.میرن دانشگاه😓😓😓فقط بگو خدا ازت نگذره بسپارش دست خدا

هیچی  
به نظرم شوهرتو یک بار بترسون

چجوری بترسونم اخه، با مهریه، مگه میشه، یجوری میکنه به غلط کردن بیفتم، خیلی راحت میره ی خونه کرایه میکنه تو پایین شهر، میگه اینجا باید زندگی کنی، وقتیم ک نرم با عدم تمکین بدون مهریه طلاق میده، به همین راحتی، یا نهایتش اینه ک انقدر اذیت کنه ک حاضر شم بدون مهریه طلاق بگیرم

2706