2733
2734
عنوان

به شوهرم حرفای خوبی نزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1071 بازدید | 52 پست
میدونی مشکل‌ کجاست عزیزم اینه که دخترای خودشون فقط انگاری تو خونواده بزرگ شدن ماها که عروساشونیم دخ ...

اره دقیقا همینطوره، مامان من میگه خداروسکر من پسر ندارم، وگرنه شاید منم دختر مردمو دلشو میسوزوندم، منم از خدا میخوام اگر روزی بچه دار شدم، بهم دختر بده، یا اگر پسر داد حتما بهم این اخلاق رو بده ک دختر مردمو عین دختر خودم بدونم و دلشو نشکنم😔😔😔

خب الان کوتاه نیومدم ک 7 ماهه نرفتم خونشون، اما فکر کردین چی عایدم شده؟! هیچی، فکر کردین متوجه رفتار ...

کار درست رو کردی کم کم کاری کن که شوهرتم کم بره خونشون هر بی احترامی هم دیدی باز ازشون قیامت به پا کن تا ازت بترسن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار درست رو کردی کم کم کاری کن که شوهرتم کم بره خونشون هر بی احترامی هم دیدی باز ازشون قیامت به پا ک ...

ای بابا، انقدر شوهر منو تو موم تودستش داره، هرقدر محبت میکنم، هرقدر محبت مامانم ب شوهرم میکنه، شوهرم خیلی بی جشم و روعه، بابام انقدر جلوش برای پیش دستی بذاره، آشعگغال میوه هاشو جم کنه براش، اصلا متوجه نیستش

فقط باید ب مادرش زنگ بزنه، سرویس بده بهشون، هرمدلی 

بله الان 7 ماهه اصلا منو ندیدن، اما بهتون گفتم ک، اتفاقا خیلی خوشحالن ک من نمیرم خونشون، خواهر شوهرم ...

ولش کن خواهر شوهر منم از اوناشه ببین چطوریه مامان بزرگش گفت اولین خانواده بهترینشون همسر منه  واللمن رفتم عروسی اونجا کسی رو نمی‌شناختم به خواهر شوهرم گفتم میایی کمک کنی لباسمو بپوشم گفت من نمیتونم لباسم پاره میشه با اون لباس اشغالیش آبروی آدمو میبرن یه بارم با همسرم دعوا کردم زنگ زدم که بامامانش حرف بزنم خواهر شوهرم گفت دسته مامانم بند گفتم بند شو بزار زمین بیاد بامن حرف بزنه به من گفت بی ادب این چه طرز حرف زدن منم شروع کردم فوشش دادم عروسی از دهنم در اومد گفتم حقشون بود

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
2728
ولش کن خواهر شوهر منم از اوناشه ببین چطوریه مامان بزرگش گفت اولین خانواده بهترینشون همسر منه  و ...

😔😔 من یبار با خواهر شوهرم داشتم حرف میزدم، عقدبودیم، نمیدونم ب مامانش چجوری چ حرفایی رسوند ک مامانش ب مامانم زنگ زد(مامانش شهرستان بود، این تهران، نذاشت مامانش برگرده از مسافرت، همون موقع زنگ زد) بعد مامانش ب مامانم گفت عروسی رو عقب مینداریم دختر شنا فلانه، بهمانه و... 

😔😔 من یبار با خواهر شوهرم داشتم حرف میزدم، عقدبودیم، نمیدونم ب مامانش چجوری چ حرفایی رسوند ک مامان ...

ببین جسارت داشته باش هر کی بعد از تو از خانوادش ازدواج کردن اگه نظرت رو خواستن بگو خیلی خانواده اشغالین

ببین جسارت داشته باش هر کی بعد از تو از خانوادش ازدواج کردن اگه نظرت رو خواستن بگو خیلی خانواده اشغا ...

فکر کردی از من نظر میخوان، همه کاراشون قایمکیه، مهریه هارو هم دختر خاله شوهرم لو داد، وگرنه مادر شوهرم یادمه تو بله برون جلوی من، ب دختر خواهرش گفت جمع کن کادوهاتو ک عروسم نبینه

چون میدونست ک برام کم گذاشته

😔😔 من یبار با خواهر شوهرم داشتم حرف میزدم، عقدبودیم، نمیدونم ب مامانش چجوری چ حرفایی رسوند ک مامان ...

مطمعا باش به خانواده همسر من نمی‌رسم حالا ادای فرهنگ میکنن من تحصیلات داریم ولی خدایش عروسی میمون هست شانسش بهتر از ملی الان شوهرش رفته خارج کل اموالشو زده به اسم همسرش چقدر پول برای خودش داره به خدا بامیمون مو نمیزنه ولی شانسه دیگه دلم میخواد عکسشو ببینی

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
2738
مطمعا باش به خانواده همسر من نمی‌رسم حالا ادای فرهنگ میکنن من تحصیلات داریم ولی خدایش عروسی میمون هس ...

به خدا بعصیا شانس دارن، همین دختر خاله شوهر من، تاپاله ی واقعی، ن قیافه داره، ن هیکل داره، ن تحصیلات، فقط بیا و ببین مادرشوهر خواهرشوهرش چیکار ک نمیکنن براش

مال ما از حسودی میخوان بترکن

مادرشوهر من انقدر سطح مغر و فکرش پایینه، نمیگه بابا جان، این عروس من زن پسرمه، اگر این پیشرفت کنه زندگی پسر من خوب میشه😔

به خدا بعصیا شانس دارن، همین دختر خاله شوهر من، تاپاله ی واقعی، ن قیافه داره، ن هیکل داره، ن تحصیلات ...

خدایا به ما هم شانس بده 

نه، مگه جداشدن ب این راحتیه؟!!! یعنی عروسشون نمی شدید با دیدن حرکات مادرشون

مادرشوهرم بیشتر کاراشو بعد عقد انجام داد متاسفانه

پسرشم بعد عروسی این بی تفاوتی ها رو بروز داد نسبت ب رفتار مادر و خواهرش

2706