2726
عنوان

پیاز درمانی و تنبلی تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 10763 بازدید | 31 پست
انشالله خدا کنه همه اونایی این مشکل و دارن باردار بشن  خیلی اذیت میکنه آدمو

بله خیلی سخته منم یکسال طول کشید باردار بشم بالا وایین زیاد داشتم خداروشکر با خواست خدا و راهنمایی دکترم بالاخره باردار شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توی مغازه ها میفروشن حالت روغن کنجده  و اینکه اگه تنبلی داری و میخای باردار بشی تحت نظر ی دکتر ...

فعلاقصدباردارشدن ندارم پریود نمیشدم مثلادوماه رفتم پیش ی دکترخوب سه ماهه دارومیخورم خیلی بهترشدم

دکترم منو خیلی ترسوند میگفت موقع بارداری ب مشکل برمیخوری

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
2728
فعلاقصدباردارشدن ندارم پریود نمیشدم مثلادوماه رفتم پیش ی دکترخوب سه ماهه دارومیخورم خیلی بهترشدم دک ...

وای متنفرم ازین دکترا که فکر میکنن خدا هستن

اصلا اینجوری نیست ب وقتش باردار میشی فقط عقب ننداز بارداریتو

ی دکتر خوبم برو که انرژی مثبت بهت بده نه ایه ی یاس

[QUOTE=109407374]وای متنفرم ازین دکترا که فکر میکنن خدا هستن اصلا اینجوری نیست ب وقتش باردار میشی فقط عقب ننداز بارداریتو

انشالا مشکلم حل شه ازنظرمالی میگم بتونم ی بچه بیارم راحت شم شوهرمم راضی شه 

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
[QUOTE=109407374]وای متنفرم ازین دکترا که فکر میکنن خدا هستن اصلا اینجوری نیست ب وقتش باردار میشی فق ...

من مث شما بودم عقب انداختم ۶سال گفتم خونه دار بشیم همه چی اوکی بشه 

فک میکردم زودی باردار میشم😔بعدش اقدام کردم استرس میکشت منو انشالله زودی حل بشه مشکلاتت زودی نی نی بیاری 

من مث شما بودم عقب انداختم ۶سال گفتم خونه دار بشیم همه چی اوکی بشه  فک میکردم زودی باردار میشم ...

فدات گلم ایشالا

منم میخام برا بارداری اقدام کنم عید.میشه راهنمایی کنید از الان چی بخورم چیکار کنم؟

میخام برم ی جا پرونده تشکیل بدم ولی اول اینکه بیمه ندارم بعدم اینکه هزینه ها سرسام اوره و نمیتونم پیش دکتری برم ک هربار ویزیتش۵۰تومنه و.....

میشه برام صلوات بفرستید🙏🙏🙏
من مث شما بودم عقب انداختم ۶سال گفتم خونه دار بشیم همه چی اوکی بشه  فک میکردم زودی باردار میشم ...

الان باردارشدی؟نی نی اوردی؟

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           
2706