2737
2734
عنوان

پیاز درمانی و تنبلی تخمدان

10763 بازدید | 31 پست

کسایی که با پیاز درمانی تنبلی تخمدانشون رو رفع کردن و باردار شدن ی لحظه لطف میکنید ی کمکی به من بکنید.

من الان دو روزه شروع کردم (پریودام هم کاملا نامنظمه الان بدون رعایت روز ۵ پری شروع کردم چون نمیدونم کی پریود میشم)

ترشحات از همین روزای اول دوم شروع میشه؟من هیچ ترشحی ندارم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من خودم تنبلی داشتم سه ماه مرتب شیره و ارده خوردم و با دارو تنظیم کردم پریودامو باردار شدم

شیره چی خوردی عزیزم منم تنبلی دارم بی زحمت راهنمایی میکنی

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
شیره چی خوردی عزیزم منم تنبلی دارم بی زحمت راهنمایی میکنی

اره عزیزم شیره انگور با ارده سه ماه صبح و ظهر و شب خوردم و اینکه سردیجاتو گذاشتم کنار مثل سالاد خیار نخوردم ماست هم گذاشتم کنار سه ماه یاسمین خوردم پریودام منظم شد بعدش بعد سه ماه از خوردن داروها باردار شدم البته اینم بگم یکسال توی اقدام بودما

2738
چجوری باید بخوری یاسمینو از چند پری؟؟

یادم نیست این قضیه برای دوسال پیشه ولی روی کاغذش نوشته فک کنم روز هفت بود

ولی خانومایی که تنبلی دارید اصلااااا نگران نباشید باردار میشید 

با زایمان تمام مشکلات رحمتون حل میشه

اره عزیزم شیره انگور با ارده سه ماه صبح و ظهر و شب خوردم و اینکه سردیجاتو گذاشتم کنار مثل سالاد خیار ...

خداروشکر مرسی ارده چیه من نمیدونم؟

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  

[QUOTE=109406585]یادم نیست این قضیه برای دوسال پیشه ولی روی کاغذش نوشته فک کنم روز هفت بود ولی خانومایی که تنبلی دار 

وقعا من خیلی نگران بودم 

یادم نیست این قضیه برای دوسال پیشه ولی روی کاغذش نوشته فک کنم روز هفت بود ولی خانومایی که تنبلی دار ...

انشالله خدا کنه همه اونایی این مشکل و دارن باردار بشن 

خیلی اذیت میکنه آدمو

2706