2733
2739

آره خواهرم با ختم زیارت عاشورای نخودکی

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ختم حدیث کسا برداشتم دارم نتیجشو میبینم انشالله ک ب نتیجه دلخواه برسم

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢
2731
ختم حدیث کسا برداشتم دارم نتیجشو میبینم انشالله ک ب نتیجه دلخواه برسم

ان.شاء الله به نتیجه ی دلخواهت برسی به خق علی😇

سینه مالامال درد است ای دریغا مرهمی دل ز تنهایی به جان آمد خدا را همدمی🥀
2738
نخودکی چطوریع

ببخشید منظورم حق شناس بود ختم نخودکیمک برداشت ختم از چهار شنبه تا چهار شنبه نخودکی رو الان برات میزارم 

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
ببخشید منظورم حق شناس بود ختم نخودکیمک برداشت ختم از چهار شنبه تا چهار شنبه نخودکی رو الان برات میزا ...

مرسی

سلام  من جایی خوندم سوره یاسین بخونین و هدیه به روح امام جواد کنین موثره و یا این که نماز جعفر ...

نماز جعفر طیار چطوری میخونن

2706