2410
2553
عنوان

سال ۱۴۱۵

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 139 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سال ۱۴۱۵ داداشم ۲۷ سالش میشه 😂قربونش برم..برادر شوهر تازه ۲۱ سالش میشه😂وای چرا هر چی حساب میکنم سن ...

خودت چی؟!

تو مرا جانی وجهانی چه کنم جان وجهان را...    
وا چرااا 

شما رویا میبافین چون امیدی به زندگیتون دارید 

ولی من دلیل و امید به زندگیم ندارم ...

بزرگترین ارزوم هم مردن هست 

خنده برلب میزنم تا کس نداند دردمن........ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت ......
2720
انشاءالله پسرم بیست ویکساله میشه دخترم هفده سالش تموم میشه همسری چند ساله بازنشسته شده ی خونه بزرگ س ...

ایشاالله همیشه زنده باشین

من ۵۲ سالمه دوتا دختر دارم احتمالا دامادم دارم دارم سیسمونی میگیرم برای دخترم منتظرم نوم تا دوماه دی ...

آخدااااااااا😍انشالله 😘

ماما ام .پیج اینستاگرامم midwifery.motahare
2714
شما رویا میبافین چون امیدی به زندگیتون دارید   ولی من دلیل و امید به زندگیم ندارم ... بز ...

عزیزم این افکار رو از خودت دور کن ‌امیدوارم روزگارت شاد و خرم باشه

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
ممنون عزیزم شما لطف داری راستی یه ماشین شاسی بلندهم داریم اینو از قلم انداخته بودم البته ایرانی نه ...

ایشاالله عزیزم 

میشم ۳۵ ساله😂😂😂تا اون موقع ازدواج کردم و بچه دار شدم😉😉

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
2706