2737
2734
عنوان

سال ۱۴۱۵

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 139 پست

۴۰ سالمه احتمالا بچه سوم توی راه دارم و یه اقامتگاه قدیمی بومگردی دارم که چندتا خانم اداره اش میکنن

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳۷ سالمه یه دکتر معروف و خوشگلم😁 یک دختر دارم شوهرمم بسلامتی رفته ماموریت یه هفته دیه میاد

اییی جانم ایشاالله

تو مرا جانی وجهانی چه کنم جان وجهان را...    
2731
اوضاع زندگیش رو تو سال ۱۴۱۵ توصیف کرده دیگه

عه یاس😍😍😍

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
2738
٢٢سالمه ٤ساله منكور ميدم ولي گند ميزنم ميخونما ولي جواب نميگيرم

اهان پس نظام قدیمی! من هفده سالمه رشتمم فرق داره فکر‌کنم چون انسانی هستم...میتونی نظامتو عوض کنی؟نظام حدید تجربی میگن هیچی نداره

من ۳۰ سالمه ..ازدواج کردم..سرکار میرم...با فردی که دوسم داره عاشقانه زندگی میکنم ...نزدیک خونه مامان بابام و داداشم هستیم ...داداشمم ازدواج کرده ...مامان بابام هم واسه خودشون میرن سفر اینطرف و اونطرف .‌..شوهرم هم با مامان و بابام و داداشم خیلی خوبه و همدیگرو دوس دارن ...

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
من ۵۲ سالمه دوتا دختر دارم احتمالا دامادم دارم دارم سیسمونی میگیرم برای دخترم منتظرم نوم تا دوماه دی ...

خیلی خوبه 

تو مرا جانی وجهانی چه کنم جان وجهان را...    
اهان پس نظام قدیمی! من هفده سالمه رشتمم فرق داره فکر‌کنم چون انسانی هستم...میتونی نظامتو عوض کنی؟نظا ...

نميدونم هيچ اطلاعي درموردش ندارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعام کنین خدا به دعای شما گوش میده

من تا اون موقع احتمالا ۱۷یا۱۸ساله مردم ....بچه م هم دایی ش بزرگش میکنه ...شوهرمم بازن جدیدش داره عشق و حال میکنه ...منم از تو اسمونها نگاهشون میکنم ...🥰🥰🥰🥰شیرین ترین رویای من همینه 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

خنده برلب میزنم تا کس نداند دردمن........ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت ......
2706