2726

شوهرم از بی پولی رفته یه شهر دیگه ماشین و بفروشه چون اونجا مشتری داشت.حالا پلیس اون شهر گفته رنگ ماشینت با سند نمیخوره ..فرستاده کارشناسی.سه روز تعطیل بود تا کارشناس اومد حالا امروز که کارشناس اومده قاضی رفته مسافرت معلوم نیست کی میاد.سر تعطیلی و نبودن کارشناس شوهرم یه سری اومد ه و برگشته حالا دوباره چطور بیاد راه خیلی دوره.بمونه هم شهر غریب تو مسافرخونه ها مونده.یه قرون پول نمونده برامون.من فقط 200هزارتومن دارم.

یعنی دارم خل میشم.خاک تو سر پلیس و قاضی و مملکت گه ما که اصلا نه کار میکنن نه مشکلات مردم براشون مهمه که هیچ مشکل هم برامون میتراشن. چیکار کنم بشینم زار بزنم.آنقدر حرص خوردم کم مونده ام اس بگیرم.یعنی فقط لعنت میفرستم بهشون

خدایا ناامیدم نزار

دنبال کار در منزل باش

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

یه سری حروم خور نشستن پشت میز فقط حقوق الکی میگیرن .خدا از دماغ قاضی در بیار بیرون آن شالله.کثافت مسافرت میری کسی رو جای خودت بزار

خدایا ناامیدم نزار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ن تو ادارات ن تو بیمارستانا تو هیچ جا ندیدم کسی دلش برا ارباب رجوع یا بیمار یا هرکی بسوزه 

کار یه دیقه ای تورو میندازن الکی برا فردا 

حالم ازشونن بهم میخوره

کم میگی هرچی میگی از طرف منم بگو

بعد ۸ سال انتظار...🤱...💕بالاخره گرفتمت بغلم فرشته کوچولوی نازنینم  خدایا شکرت💕
نمیتونم با بچه کوچیک

حتی شده فروشندگی  از کم شروع کن

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
ن تو ادارات ن تو بیمارستانا تو هیچ جا ندیدم کسی دلش برا ارباب رجوع یا بیمار یا هرکی بسوزه  کار ...

به نطر من این همه بیماری لاعلاج و مصیبت تو ایرا الکی نیست.حق مردم و میخورن و تو تفریح و خوشی خودشون بعد میگن چرا اینجور شد.خب آشغال باید کار کنید بعد حقوق و ببرید دولپی درد کنید

خدایا ناامیدم نزار