1472
1459
عنوان

ببین عشقموووووو😍😍💋

1163 بازدید | 125 پست

زندگیه زندگیهههههه

خدایا به همه بده اگه ندی دیگه نه من نه تو

الکی مثلا پارتیم پیش خدا کلفته😋😅

فقط 39 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. 👇🏻بخونید                لطفا دعاکنین شوهرم بدون این که پشیمون بشه خونمونو بسازه😢😥

کو

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهار من 😻😻😻بُوَد آن گَه...💜💜💜که 💟یاااااارر💟می آید...😍😍😍برای سلامتیش یدونه صلوات میفرستی ؟👨🏾‍⚕️💏💏💏دعا کنین زود بیاد پیشم👫👫👫💑💑💏💏💏

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1473

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. 👇🏻بخونید                لطفا دعاکنین شوهرم بدون این که پشیمون بشه خونمونو بسازه😢😥

اگه بچست خدایا به من ندیا این یه ... میزنه 😁

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 
1432

🤣🤣🤣🤣🤣😂😂🤕🤕😁😁

اسعد واحده 😜😜😜یه جمادی الاول  خاص جذاب  😎😎😎عشق همتونم هستم 🤪🤪🤪🤪❤پسرمتومرا جانو جهانی بی توچه کنم جان و جهان رو💖😍

به منم نده. همین یکی بزرگ کنم هنر کردممم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

چرا اخه

اینجوری نگو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474

ای جان 😁😍

دستشو حایل کن بسمت جلو ک بتونه فشار بیاره گردنشو صاف بگیره 🤗😍😘

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 
1450