2410
2553
عنوان

حمله پانیک وقتی با شوهرم رفته بودم سینما😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1537 بازدید | 85 پست
این ی نوع پانیکه؟؟

اوهوم ترس از تاریکی و فضای بسته

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه توضیح بدی چجوری میشه؟یعنی ضربان قلب بالا میره؟یه نوع ترسه؟

تپش شدید قلب

احساس خفگی

تعریق شدید

احساس تهوع

لرزش غیر ارادی

مور مور دستان و دور لب ها

سرگیجه

گیجی

ترس از مرگ

احساس فشار و درد تو قفسه سینه

رنگ پریدگی

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2720
پسر منم که 5سالشه ی حالت وحشتی بهش دست میداد به اندازه چند ثانیه بدون علت و خودشم نمیدونست اون موقع ...

ی بار داداشم ک ۷سالشه ،شب بودو همه خونه بودیم داشتیم اماده میشدیم بریم جایی یهو داداشمو دیدم با وحشت داره میاد سمت ما گفتیم چی شده گفت تو اتاق مامان اینا ی دختر لخت با موهای بلند پشت ب من داش میرقصید و یعنی همون ادا بازی در میورد و مام گفتیم اشتباه کردی ب چشمت اومده بعد ده دقیقه دوباره جیغ کشید و گف دوباره دختررو جلو اینه اتاق مامان اینا دیدم ولی صورتشو ندیدم میگف شک کردمو برگشتم دیدم باز هس

تا مدت ها داداشم میرف تو حیاط کنار باغچه میشستو با خودش حرف میزدو و ب ی جا زل میرد

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
عزیز چ جوری ی نفرو صدا میزنی تورو خدا بگو چن بار پرسیدم کسی نگفته

ببین عزیزم ی @بزار بلافاصله اسم طرف بنویس اونوقت خود دستگاه چندتااسم می اره همونی ک درنظرته رو روش کلیک کن .امتحان کن ببینم یادم رفتی یان

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
خب دقیقا چ جوری کامل تر میشه توضیح بدی

تپش شدید قلب

احساس خفگی

تعریق شدید

احساس تهوع

لرزش غیر ارادی

مور مور دستان و دور لب ها

سرگیجه

گیجی

ترس از مرگ

احساس فشار و درد تو قفسه سینه

رنگ پریدگی

2714
ی بار داداشم ک ۷سالشه ،شب بودو همه خونه بودیم داشتیم اماده میشدیم بریم جایی یهو داداشمو دیدم با وحشت ...

پسر من اصلا نمی فهمید چه اتفاقی میوفته بردمش طب اسلامی اونم دعای جن زدگی براش داد 

عزیز چ جوری ی نفرو صدا میزنی تورو خدا بگو چن بار پرسیدم کسی نگفته

ببخشید اشتب نوشتم تیکه آخرم اومدم بنویسم امتحان کن ببینم یادگرفتی یان

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

فوبیا مکان های تنگ و بسته دارم تو اون جاها باشم مثلا توی اتاقی گیر کنم یا مثلا از جاهای تنگ و بسته بخوام عبور کنم حس خفگی بهم دست میده تو شکمم هم انگار مور مور میشه و بیقرار میشم بعضی وقتا جاهای سر بسته هم نیستم بهش فکر میکنم اونجوری میشم یکم دقیقا مث الان هی باید نفسمو قورت بدم و بادگلو بزنم تا کم کم ولم کنه وقتی شدید میشه پانیک اینجوریه؟

بله میدونم یچیزی نزدیک به احساس مرگ که بدن رو در اوجش ده دقیقه در اختیار خودش میگیره. بسیار ناراحت ک ...

آره 😔 خدا هیچ کس تو این شرایط قرار نده من یه بارش تو بارداریم بود 

🤍
آره 😔 خدا هیچ کس تو این شرایط قرار نده من یه بارش تو بارداریم بود 

خداروشکر رفع شده

هر وقت میترسی بگو 

حَسبِنَا الله وَ نِعمَ الوکیل

2706