1464
1459
عنوان

اعتماد به نفسم از بین رفته 😭

184 بازدید | 21 پست

دو هفتس داغون جوش میزنم صورتم پرجوش شده بخاطر هورمونه، چون میخوام باردار شم نمیتونم قرص بخورم دکترم رفتم ژل شستشو لایه بردار داد یه درصدم جواب نداد، مامانم همش میگه چقد صورت بده خیلی ناراحتم چیکار کنم؟ 

سفیده تخم مرغو هم بزن کامل که کف کرد بزن ب صورتت بعده بیست دقیقه بشور خیلی عالیه

خیارم رنده کن بزن اما خیار باعث پرشدن صورتم میشه

اما سفیده تخم مرغ معجزه میکنه

ترکیب دارچین و ابلیموام خیلی خوبه

جوکر:چرا باید بابت رفتاره خشنم معذرت بخوام؟                   اونایی که منو به اینجا رسوندن                                       هیچوقت ازم معذرت نخواستن.

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1475

شبام قبله خواب گلاب بزن تا صبح بمونه

جوکر:چرا باید بابت رفتاره خشنم معذرت بخوام؟                   اونایی که منو به اینجا رسوندن                                       هیچوقت ازم معذرت نخواستن.

عزیزم من از اینا خودم زیاد استفاده میکنم خیلی جواب داده

1449

ببین گلاب ب مروره زمانه خیارم همینطور اما تخم مرغ بعده ی هفته خوب میشه و وقتیم میزنی به آنی پوستت انگار باز میشه در ضمن تخم مرغ خودش لیفت طبیعیم میکنه

بو میده و میترسم چون روغنه بازم جوش بزنم 

هیچیت نمیشه مطمئن باش. من این مشکل برام پیش اومد بسکه پول دکتر پوست دادم مردم چند سال پیش . تا اینکه یه بار تو عطاری گفت این.و بگیر مرتب بزن پنج هزار تومن . یکماهه اوکی شدم

1476

دیگه مشکل هورمونی. باید برطرف کنی.منم چند سال ک ناباروری داشتم تمام صورتم جوش..الان سیپروترون کامپاند میخورم ک جوش نمیزنم

خدایا از گناهانم بگذر  همانگونه که از آرزوهایم گذشتی                     
بخدا بدون کرم رنگی روم نمیشه برم سرکار 

میفهمم چی میگی خودم یه زمانی همین مشکل رو داشتم رزودرم کلا جوشای صورتمو نابود کرد فقط چند تا اسکار خیلی کوچولو مونده من 6سال قبل استفاده کردم شما هم از دکتر پوست مشورت کنید شاید روی پوست شما هم جواب بده

1450