2410
2553
عنوان

بهش زنگ بزنم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 36 پست
اصلا محاله قبول کنه دروغ گفته خیلی زرنگه

مهم نیست ک جلوت اعتراف کنه ک اینکار اشتباهو کرده یا نه 

همینقدر ک بدونه کارش زشت بوده کافیه ،موضعتو واسش روشن کن بگو خوشم نمیاد کسی بهم دروغ بگه 

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گرفتم بعدش رفت سری اخرین بازدیدش رو مخفی کرد

خب نگهدار دیگه هم مهم نباشه برات تو که میدونی بیداره سعی کن زود تر از خودش خداحافظی کنی شبخوش بگی و بعدش چیزی نفرستی

یکمم اون ناراحت شه که چرا ازش دوری میکنی

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍
همین حرکتی که توی واتساپ پیام دادن ولی من چون توی تلگرام سرم گرم بود ندیدم یا متوجه نشدم یا بازنکردم ...

سرگرم چی؟ یعنی با کسی دیگه ای در ارتباط بودی همزمان؟

اخه شوهرم اینطور نیست

فقط میره توی یوتیوب کلیپ می بینه

چون فعالیتاش توی ایمیلش ثبت میشه و گاهی می بینم

اصلا نمی دونم چرا جواب منو نمیده

Dance me to the end of Love...
2720
سرگرم چی؟ یعنی با کسی دیگه ای در ارتباط بودی همزمان؟ اخه شوهرم اینطور نیست فقط میره توی یوتیوب کلی ...

خیلی با اطمینان نمیشه نظر داد خانم و نمیشه گفت حتما داره کاری میکنه و گناه کسی رو بندازیم گردن خودمون!
من بله بعضی وقتا توی گروه هایی بودم بعضی وقتا هم شیطنت هایی میکردم.

2714
از دست شما مردا      

شایدم واقعا یه مین میاد چک میکنه بعد دوباره میخابه

منم شبا اصا خاب راحتی ندارم ،مدام بیدار میشم گوشیمو چک میکنم دوباره میخابم🤪یمرضیه ک درمان نداره

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣

استارتر جان،پيام هاتو توي يه تاپيك از خيلي وقت پيش خوندم 

دويدم اومدم ازت  كلي سوال بپرسم اما ببخشيد اگ فوضولي ميكنم دوست داشتي جوابمو بده

واقعا با قانون جذب ب همسرت رسيدي؟!

ميشه از دوران دوستيتون بگي،اون موقه ها ك در ارتباط نبودين يا كلا رابطتون چطوري بود؟

استارتر جان،پيام هاتو توي يه تاپيك از خيلي وقت پيش خوندم  دويدم اومدم ازت  كلي سوال بپرسم ...

سلام عزیزم

کار خوبی کردی.

راستش اره

منو همسرم ۶ سال پیش باهم اشنا شدیم والبته قصد جدی نداشتیم و فقط دوست بودیم اما با رابطه عاطفی خیلی عمیق

اما بعد از چند ماه به دلیل اینکه همسرم میگفت من امادگی ندارم و نمیتونم اینده تو رو خراب کنم، خیلی ناگهانی گذاشت رفت

من روزای سختی رو گذروندم و دنبال چیزی بودم که ارامش بده بهم. مدام شبا گریه می کردم و نماز می خوندم و با خدا حرف می زدم 

ولی سراغ شوهرم نرفتم، راه ارتباطیمون بسته بود اما یه راه وجود داشت ولی من نرفتم پی اش

خلاصه یه روز داداشم یه کتاب بهم معرفی کرد و گفت اینو بخون برای حال خوب خیلی خوبه

کتابش درباره شکرگذاری بود و انرژی مثبت و ۳۰ روز تمرین داشت که توی این سی روز باید هر روز شکرگذاری میکردم و خواسته هام رو می نوشتم و می گفتم و حس خوب میداشتم

برگشتن شوهرم برام محال به نظر می رسید چون بارها بهم گفته بود که نمیتونه باهام باشه اما ناامید نبودنم و ته دلم امید داشتم

دو ماه گذشت تا اینکه یه شب در کمال ناباوری شمارشو دیدم...

در کل رابطه ما همیشه خیلی عاشقانه بود

الانم هست

البته خیلی بالا و پایین داشته تا الان ولی خیلی راضی ام خدارو شکر

سلام عزیزم کار خوبی کردی. راستش اره منو همسرم ۶ سال پیش باهم اشنا شدیم والبته قصد جدی نداشتیم و ف ...

سلام فداتشم

خيلي خيلي خيلي ازت ممنونم ك جوابم رو با حوصله و كامل دادي♥️

چقد جالب و خاص چه اراده ي قوي اي داشتي،

منم تقريبا تو همچين شرايطي ام و اصلا اصلا اميد ندارم،اما دوس دارم امتحان كنم شايد جواب بده

خيلي با خدا حرف زدم خيلي گريه كردم شباي سختو بديو گذروندم

اما جواب نداد

شما ك اينطوري گفتي دلم يكم گرم شد شايد اينطوري جواب بگيرم،

ولي امان از اميد..و ترس از نشدن

سلام فداتشم خيلي خيلي خيلي ازت ممنونم ك جوابم رو با حوصله و كامل دادي♥️ چقد جالب و خاص چه ارا ...

خواهش میکنم😘

عزیزم اول از همه امیدوارم هرچی خیرت درش هست همون بشه

و اینکه ناامیدی سمه و تورو از خواسته ات دور میکنه

باید معجزه رو باور داشته باشی

واینکه وقتی چیزی رو از خدا خواستی بعدش رهاش کنی و فقط به خدا اطمینان کنی

یعنی نگران این نباشی که میشه یا نه

چون اینا بعاث میشه دور تر و دورتر بشی ازش

ت

2706