1648
1605
عنوان

چه کار کنم که فراموشش کنم

199 بازدید | 32 پست

سلام. من و شوهرم چند شب پیش دعوای بدی با هم داشتیم توی دعوا یه حرفی بهم زد که خیلی ناراحتم کرد یک ساعت بعدش اومد منت کشی و کلی معذرت خواهی کرد. از اون شب تا حالا اون حرف یادم نمیره همش تو خودمم   چه کار کنم یادم بره؟ خودشم فهمیده حرفش خیلی بد بوده دیشب بهم میگفت عذاب وجدان دارم همچین حرفی رو بهت زدم ببخشم و این حرفا ولی نمی دونم چرا دلم صاف نمیشه باهاش

ای واییی...واسه یحرف اینجری پریشونی؟؟؟😑😑

کلا اینطوری هستی ک حرفای بد تا مدتها از ذهنت پاک نمیشه یا فقط همین بوده؟

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

اگهه واقعاا پشیمون بوده و بار اولش بوده اون حرفو زده سعیی کن ببخشیش . باا فکرر کردن به حرفای خوبش اون حرفشوو سعی کن بیرون کنیی از ذهنت . حالا چی گفتهه مگه ؟؟

امروز اگر با حرف هایم کسی را خوشحال یا دلگرم کنم بهترین روز من است و اگر او را غمگین یا دلشکسته کنم بدترین روز من 💚💛  دوستان اگر نظری اینجا میدم که باعث ناراحتیتون میشه و توهین شده بهتون حتما بگید تا اصلاحش کنم . صرفا یکسری حرفا شوخیه پس برداشت بدی هم نکنید 😀💜                                                
1614
اگهه واقعاا پشیمون بوده و بار اولش بوده اون حرفو زده سعیی کن ببخشیش . باا فکرر کردن به حرفای خوبش او ...

خیلی سعی کردم یادم بره نمی تونم نمی دونم چه کار کنم که یادم بره

چون ازش توقع نداشتم نمی تونم فراموش کنم حرفش رو

نمیدونم ولی فک میکنم هیچ حرفی اینقدر ارزش ناراحتی نداره بخصوص اگه طرفت پی به اشتباهش برده و سعی کرده جبران کنه

احساس میکنم کلا در مورد بعضی حرفا خیلی سختگیری و نمیتونی فراموش کنی

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
1432
خودش قبول داره که اشتباه کرده منم که نمی تونم دلم باهاش صاف کنم

میدونم سخته ولی خب کشش بده یه دعوای جدید شروع میشه الان عذاب وجدان داده هی ازت عذر میخواد دو روز دیگه کشش بدی بر میگرده میگه اصلا خوب کردم گفتم مردا تا یه حدی ناز میکشن 

خیلی سعی کردم یادم بره نمی تونم نمی دونم چه کار کنم که یادم بره

تجربه داشتم کسی شخصیتمو خوردد کنهه قشنگ با تریلی رد شه از روش و بعدم پشیمون بشهه واقعااا . منمم خیلییی برام سخت بوده فراموش کردنش و فکر نکردن بهش ولیی گذشت  زمان و فکر کردن به حرفای مثبتش و خوبش فقط کمک کرده دیگه الان به یادش نباشم همیشه و بگم فقط به خاطر عصبانیت همچین حرفی زده و منظور نداشته . ولیی خوب اوایلش خیلییی فکر میکردم بهش

امروز اگر با حرف هایم کسی را خوشحال یا دلگرم کنم بهترین روز من است و اگر او را غمگین یا دلشکسته کنم بدترین روز من 💚💛  دوستان اگر نظری اینجا میدم که باعث ناراحتیتون میشه و توهین شده بهتون حتما بگید تا اصلاحش کنم . صرفا یکسری حرفا شوخیه پس برداشت بدی هم نکنید 😀💜                                                
نمیدونم ولی فک میکنم هیچ حرفی اینقدر ارزش ناراحتی نداره بخصوص اگه طرفت پی به اشتباهش برده و سعی کرده ...

نه فقط حرفای شوهرم واسم سنگین تموم میشه چون انتظار ندارم ازش 

1639