2703
2553
عنوان

آیفون دارا بیاین لطفا، سوال دارم

136 بازدید | 32 پست

سلام روزتون بخیر

شما عکس و فیلمای گوشیتون با چی به لپ تاپ انتقال میدین؟

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ایفون‌ من ۷ پلاسه گفت نمیشه اینجوری انتقال داد مبایل فروش عکس هارو تبدیل به اندروید کرد بعد انتقال داد توفلش ۴ ساعت طول کشید

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
شیر ایت روی لب تاپ وصل کن  یا میریزم توی گوشی اندروید بعد با اندروید به ایفون وصل میشم با زاپی ...

کیفیت عکس پایین نمیاد؟

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

من با کابل منتقل میکنم

همون سیمی که باهاش گوشی رو وصل میکنیم تو برق تا شارژ بشه.

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2714
ایفون‌ من ۷ پلاسه گفت نمیشه اینجوری انتقال داد مبایل فروش عکس هارو تبدیل به اندروید کرد بعد انتقال د ...

یا خدا

وا چرا نمیشه؟!کابل شارژرتو دربیار یه طرفشو بزن به گوشیت یه طرفش به لپتاپ

به لپ تاپ اپل میشه اینجوری ولی لپ تاپ من ایسوسه

با كابل ميريزم تو كامپيوتر ولي از كامپيوتر نميتونم چيزيانتقال بدم ب گوشي

خب برنامه ی خاصی میخواد؟ چ‌ن برای من ارور میده

به لپ تاپ اپل میشه اینجوری ولی لپ تاپ من ایسوسه

ایفون اینجوری نمیشه چون عکسا iosهست حتما باید تبدیل به اندروید بشن

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
2706