2726
عنوان

چشم زخم و انرژي منفي🧿 نظر شما چيه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3041 بازدید | 84 پست

پیامبر (ص) در این باره می فرماید: «انّ العین حقّ و انّها تُدخل الجمل والثور التّنور» چشم زخم حق است و به قدرى کارساز است که شتر و گاو را داخل تنور مى‏کند

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
من به فال و مال  و این چیزا اعتقاد ندارم. ولی انرژی منفی هست بعضیا خیلی انرزی منفی ان که بهترین ...

من مادرشوهرم منبع انرژی منفیه یعنی برم خونشون بیام یه بلای سرمن یا بچه ها م میاد. اصلا منبع تموم انرژی منفیهای دنیاس.

حالا درسته هر گُل یه بویی داره ولی شما دیگه همه ی گُلا رو بو نکن                  پیرو متن مدرک تحصیلی: زرنگ اونیه که همه میگن ولش این تو باغ نیس در صورتی که همون صاحب باغه😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم صدقه بده به نیازمند برای رفع بلا. یه نفر که نیازداره پیدا کن و بهش هر دفعه پول بدید یا آذوقه ...

آفرين اينم فكر خوبيه در حد توانمون كمك كنيم به نيازمندا 👌🏻

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
2728
😭😭 پس چيه؟ ببين يا همش دكتر زنانم عفونت ميگيرم يا همش دندونپزشكيم  يا همش سرما خوردگي و آنف ...

خب برا اینه که هی میرید مسافرت هی آب و هوات عوض میشه منم وقتی از یه شهر میرم شهر دیگه صورتم پر جوش میشه سرما خوردگی میگیرم 

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
باید بخونی کف دستت جوری که نفست بخوره. این ایه است. از امام رضا علیه پرسیدند آیا چشم زخم واقعیت ...

خيلي خيلي ازتون ممنونم

ايشالا همه به دور باشيم از چشم بد

آره حسود در همه موارد حسوده، مثلا خودم پوستم خیلی صاف بود اونقد بهم گفتن که پوستت چقد سفیده چقد صافه ...

به منم خي گفتم موهات پرپشته يهو موهام نصف شد 😭

معوذتين كدوم سوره ميشه؟ من تا الان ٤ قل ميخونم ولي بازم تو چشمم بعضي وقتا

این چشماروتوتوخونت نزار.چشم شیطانه جناارجدب میکنه اگه دهری بگیربندازاصلا خوب نیس

اگه الماس هم باشی...یه تیکه روتاجمی😍🤩
پیامبر (ص) در این باره می فرماید: «انّ العین حقّ و انّها تُدخل الجمل والثور التّنور» چشم زخم حق است ...

واي موهاي تنم سيخ شد 

ايشالا همه در پناه خدا باشيم 🧿

آفرين اينم فكر خوبيه در حد توانمون كمك كنيم به نيازمندا 👌🏻

اگر توان دارید یه کودک و سرپرستی کنید. من خودم یه دختر دارم. از یه موسسه خیریه معتبر گرفتم. البته شما فقط ماهیانه مبلغ مشخصی واریز میکنید و اگر بتونید هرچندماه یکبار خوراکی یا هدیه. من ملاقات حضوری هم با دخترم دارم البته خیلی کم میرم.. اگر اینکارو کنی عالیه. از ماهی پنجاه میتونی به بالا 

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
من مادرشوهرم منبع انرژی منفیه یعنی برم خونشون بیام یه بلای سرمن یا بچه ها م میاد. اصلا منبع تموم انر ...

واي خب شما هم حتما حهار قل بخون و ان يكاد 

كارايي كه به من گفتن 

ايشالا دور باشي از جشم بد

به منم خي گفتم موهات پرپشته يهو موهام نصف شد 😭

😂😂😂😂😂😂😂

حالا درسته هر گُل یه بویی داره ولی شما دیگه همه ی گُلا رو بو نکن                  پیرو متن مدرک تحصیلی: زرنگ اونیه که همه میگن ولش این تو باغ نیس در صورتی که همون صاحب باغه😎
خب برا اینه که هی میرید مسافرت هی آب و هوات عوض میشه منم وقتی از یه شهر میرم شهر دیگه صورتم پر جوش م ...

عشقم يك ساله من همينم

چرا ٤ ماهه مريض ميشم؟

بعد من هروقت ميرم شمال پوستم عالي ميشه آب و هواش ميسازه 

باور كن منم ميگفتم خرافاته 

ولي ديگه باور دارم كه چشم و نظره

2706