2410
2553
عنوان

چشم زخم و انرژي منفي🧿 نظر شما چيه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2960 بازدید | 84 پست
اول صبح هفت بار فاتحه بخون روی آب ولرم و عسل فوت کن ‌..ادامه بده قطع نکن هر روز سبک تر میشی .به ...

خيلي ممنون حتما 👌🏻❤️

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر شب اينارو ميخونم  اصلا نخونم خوابم نميبره

پس چشم زخم نیست

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
2720
منظورم به خوشگلي نيست كه گلم مثلا مسافرت زياد ميرم چون شوهرم عاشق سفره ماهي يكبار حتما يه سفر ميري ...

منم مثل توام همون چیزی که گفتم رو انجام بده خودم امتحان کردم. اصلا عکس نمیزارم اینقدر فامیل کنجکاو هستن که کجا هستم که میبینن وضعیت نمیزارم زنگ میزنن که عکس نمیزاری چیکار میکنی میگم خوشم نمیاد از عکس. گفتم دفعه بعد گوشیم هم خاموش کنم .از خوشی های سفر به هیچکس نمیگم

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
خيلي ممنون حتما 👌🏻❤️

اذکار خیلی خوبه ولی بعضی وقتا تاثیر بیشتری داره 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2714

به نظرم صدقه بده به نیازمند برای رفع بلا. یه نفر که نیازداره پیدا کن و بهش هر دفعه پول بدید یا آذوقه. به نیت سلامتی 

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
پس چشم زخم نیست

😭😭 پس چيه؟ ببين يا همش دكتر زنانم عفونت ميگيرم

يا همش دندونپزشكيم 

يا همش سرما خوردگي و آنفولانزا

٤ ماهه همش به مريضي گذشت

اذکار خیلی خوبه ولی بعضی وقتا تاثیر بیشتری داره 

مثل قبل غروب و طلوع خورشید 

گلم هر شب ميخونم هر كدومو ٥ بار ولي نميدونستم بايد دستمو بكشم رو صورتم  

باید بخونی کف دستت جوری که نفست بخوره.

این حدیث است.

از امام رضا علیه پرسیدند آیا چشم زخم واقعیت دارد؟ ایشان فرمودند:آری ،هرگاه تو را چشم زنند،کف دستت را مقابل صورتت قرار ده و سوره حمد و قل هو الله احد و معوذتین را قرائت کن و هر دو کف را به صورتت بکش .خداوند تو را از گزند آن حفظ می کند.(6)

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
اره ولي بعضيا كلا هركاري كنن زير ذره بين حسودا هستن

آره حسود در همه موارد حسوده، مثلا خودم پوستم خیلی صاف بود اونقد بهم گفتن که پوستت چقد سفیده چقد صافه، صورتم الان داغون شده پوستم خراب شده، هرکاری میکنم مثل قبل نمیشه 

منم مثل توام همون چیزی که گفتم رو انجام بده خودم امتحان کردم. اصلا عکس نمیزارم اینقدر فامیل کنجکاو ه ...

آفرين بهترين كارو ميكني 🤗

منم امروز همه عكساي پروفايلمو پاك كردم عكس منظره گذاشتم

ديگه هم وضعيت و استوري نميزارم غلط كردم

2706