1464
1411
عنوان

چشم زخم و انرژي منفي🧿 نظر شما چيه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 84 پست

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

پس چشم زخم نیست

😭😭 پس چيه؟ ببين يا همش دكتر زنانم عفونت ميگيرم

يا همش دندونپزشكيم 

يا همش سرما خوردگي و آنفولانزا

٤ ماهه همش به مريضي گذشت

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نيستم
1473
گلم هر شب ميخونم هر كدومو ٥ بار ولي نميدونستم بايد دستمو بكشم رو صورتم  

باید بخونی کف دستت جوری که نفست بخوره.

این حدیث است.

از امام رضا علیه پرسیدند آیا چشم زخم واقعیت دارد؟ ایشان فرمودند:آری ،هرگاه تو را چشم زنند،کف دستت را مقابل صورتت قرار ده و سوره حمد و قل هو الله احد و معوذتین را قرائت کن و هر دو کف را به صورتت بکش .خداوند تو را از گزند آن حفظ می کند.(6)

این منم☀             اینم منم🌞     حالابستگی داره که تو چی باشی
اره ولي بعضيا كلا هركاري كنن زير ذره بين حسودا هستن

آره حسود در همه موارد حسوده، مثلا خودم پوستم خیلی صاف بود اونقد بهم گفتن که پوستت چقد سفیده چقد صافه، صورتم الان داغون شده پوستم خراب شده، هرکاری میکنم مثل قبل نمیشه 

منم مثل توام همون چیزی که گفتم رو انجام بده خودم امتحان کردم. اصلا عکس نمیزارم اینقدر فامیل کنجکاو ه ...

آفرين بهترين كارو ميكني 🤗

منم امروز همه عكساي پروفايلمو پاك كردم عكس منظره گذاشتم

ديگه هم وضعيت و استوري نميزارم غلط كردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نيستم
1485

پیامبر (ص) در این باره می فرماید: «انّ العین حقّ و انّها تُدخل الجمل والثور التّنور» چشم زخم حق است و به قدرى کارساز است که شتر و گاو را داخل تنور مى‏کند

این منم☀             اینم منم🌞     حالابستگی داره که تو چی باشی
من به فال و مال  و این چیزا اعتقاد ندارم. ولی انرژی منفی هست بعضیا خیلی انرزی منفی ان که بهترین ...

من مادرشوهرم منبع انرژی منفیه یعنی برم خونشون بیام یه بلای سرمن یا بچه ها م میاد. اصلا منبع تموم انرژی منفیهای دنیاس.

روزی    جایی    دقیقه ای     خودت را باز خواهی یافت.  وآن وقت یا لبخند خواهی زد،  یا اشک خواهید ریخت...
به نظرم صدقه بده به نیازمند برای رفع بلا. یه نفر که نیازداره پیدا کن و بهش هر دفعه پول بدید یا آذوقه ...

آفرين اينم فكر خوبيه در حد توانمون كمك كنيم به نيازمندا 👌🏻

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نيستم
1396
😭😭 پس چيه؟ ببين يا همش دكتر زنانم عفونت ميگيرم يا همش دندونپزشكيم  يا همش سرما خوردگي و آنف ...

خب برا اینه که هی میرید مسافرت هی آب و هوات عوض میشه منم وقتی از یه شهر میرم شهر دیگه صورتم پر جوش میشه سرما خوردگی میگیرم 

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
باید بخونی کف دستت جوری که نفست بخوره. این ایه است. از امام رضا علیه پرسیدند آیا چشم زخم واقعیت ...

خيلي خيلي ازتون ممنونم

ايشالا همه به دور باشيم از چشم بد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نيستم
آره حسود در همه موارد حسوده، مثلا خودم پوستم خیلی صاف بود اونقد بهم گفتن که پوستت چقد سفیده چقد صافه ...

به منم خي گفتم موهات پرپشته يهو موهام نصف شد 😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نيستم
معوذتين كدوم سوره ميشه؟ من تا الان ٤ قل ميخونم ولي بازم تو چشمم بعضي وقتا

این چشماروتوتوخونت نزار.چشم شیطانه جناارجدب میکنه اگه دهری بگیربندازاصلا خوب نیس

اگه الماس هم باشی...یه تیکه روتاجمی😍🤩
1508