2726
عنوان

خانم هایی که تازه زایمان کردن کمک میخام

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پوشک سایز صفر برا بچم تا زیر سینش میمود😐

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
صبر کن سون 30 هفته به بالا قشنگ وزن تولدش دستت میاد اون موقع نصمیم بگیر صفر بخری یانه البته من بچم4 ...

اونموقع اخه دیگه نمیتونم برم بازار.ماشالله پهلوانی بوده برا خودش.

خدایا گاهی نگاهی
2728

به نظر من صفر حتما لازم داری

من دو تا بچه هام تا حدود یک ماه صفر میپوشیدن با اینکه وزنشون هم خوب بود ۳.۵ بودن

اگه وزنش کمتره ،۰۰ هم لازم داری

البته سعی کن زیاد لباس گرون نخوری چون زود کوچیک میشه و بی فایده

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین     اکشف کربی بحق اخیک الحسین
اونموقع اخه دیگه نمیتونم برم بازار.ماشالله پهلوانی بوده برا خودش.

دو دست گرفتی دیگه شک نکن استفاده میشه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
به نظر من صفر حتما لازم داری من دو تا بچه هام تا حدود یک ماه صفر میپوشیدن با اینکه وزنشون هم خوب بو ...

به خاطر اون میپرسم برای پسر اولم هم صفر زیاد لازم شد.همه چیز گرونه نمیخام پول اسراف کنم.نمیشه خرید والله

خدایا گاهی نگاهی

عزیزم هم صفر ببر هم یک‌اغلب نوزادها صفر میخورن تو دوتاشو ببر برای اوردنش از بیمارستان اصلا مهم نیست که حتما شیک باشه فقط لباسش راحت و گرم باشه که سردش نشه بعد از حمام هم که تو خونه است یک لباس راحتی مرتب وگرم بپوشون فقط برای بیرون رفتنش لباس شیک اونجوری بپوشونش

عزیزم هم صفر ببر هم یک‌اغلب نوزادها صفر میخورن تو دوتاشو ببر برای اوردنش از بیمارستان اصلا مهم نیست ...

اخه روز اول که تو بیمارستان همه عکس میگیرن و پخش میکنن لباسش باید شیک باشه دیگه.سرهم سایز صفر خوبه??

خدایا گاهی نگاهی
اخه روز اول که تو بیمارستان همه عکس میگیرن و پخش میکنن لباسش باید شیک باشه دیگه.سرهم سایز صفر خوبه??

اره خوبه .ولی بازم محض احتیاط دوتا ببر یک سرهمی صفر یکه سرهمی یک ببر و اینکه حتما جلو دکمه باشه ازسر نگیر چون خیلی سخته پوشوندنش برای نوزاد