1464
1411

سلام خانم ها .کلا برای خریدن سایز صفر و یک بلاتکلیفم.یکی میگه بخر یکی میگه نخر.باری بیمارستان چه سایزی باید بدم .چند دست سایز صفر لازمه و چند دست سایز یک لازمه???لباس بیرونی چی????یک سرهم خریدم تو لیمارستان بپوشه وقتی اومدیم خونه بعد از حمام هم باید یه لباس شیک بخرم????

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا گاهی نگاهی

بچه های خواهر برادرات چندکیلویی بودن؟ خودت و شوهرت ریز نقشید یا درشت؟ 

اگه درشتید بیشتر یک بگیر

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

یکی دو  دست لباس صفر ببر بیمارستان زیاد نبر اصلا  استفاده نمیشه یه بسته کوچیک صفر هم پوشک بگیر

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

میگن بچه اگه خیلی ریزباشه سایز صفر استفاده میشه وگرنه بی استفادست،،من ک همه صفرارو پس دادم،،البته صفر جعبه ای ها بزرگ هستاا دقیقا اندازه شماره یک تیکه ای هست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
1473

من همشو سایز 1 و2 خریده بودم وقتی پسرم به دنیا اومد با اینکه 3700وزنش بود رفتم براش چنددست سایز 0 خریدم تقریبا تا 40 روزگیش سایز 0 میپوشید.

عروسکای خوشگل میبافم بند پستونک و جغجغه و دندونگیر چوبی هم داریم اگه اینستاگرام داری بیا به پیجم یه سر بزن 👈[email protected]👉 اینم آدرس پیجمون

من تازه زایمان نکردم ولی نظر میدم😊

اگه مراسم داری یه دست سایز صفر شیک بخر گشاد نباشه که بچت ضعیف دیده میشه از این پنبه ای تیکه ای ها هم یکی دو دست دیگه بگیر ساز صفر از این ارزون ها

یه وقتایی توی تنهایی هام خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتم😌
1469

من بچم۳۹۰۰بود،صفر اصلا نخریدم همش سایز یک،زودم براش کوچیک شد

من یک همسرم و یک مادر😍مادر یه دختر و پسر ناز😍خدایا شکرت بابت فرشته هایی که بهم دادی......جُدا از مادر بودنم،تو زندگی یه سری اهداف دارم،که باید تلاش کنم و به همه اونا برسم،و از خودم و گذشته م و آینده م راضی باشم💪
1474
پسر من 3500 بود من صفر چندتا خریدم حداقل یک ماه پوشید  بستگی به مارکش داره

اره بعضی از سایز یک ها همون صفر هستن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا گاهی نگاهی

پوشک سایز صفر برا بچم تا زیر سینش میمود😐

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
صبر کن سون 30 هفته به بالا قشنگ وزن تولدش دستت میاد اون موقع نصمیم بگیر صفر بخری یانه البته من بچم4 ...

اونموقع اخه دیگه نمیتونم برم بازار.ماشالله پهلوانی بوده برا خودش.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا گاهی نگاهی

به نظر من صفر حتما لازم داری

من دو تا بچه هام تا حدود یک ماه صفر میپوشیدن با اینکه وزنشون هم خوب بود ۳.۵ بودن

اگه وزنش کمتره ،۰۰ هم لازم داری

البته سعی کن زیاد لباس گرون نخوری چون زود کوچیک میشه و بی فایده

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین     اکشف کربی بحق اخیک الحسین
1450