2703
2553

۱.دوستان منظور از کورتاژ چیه؟و در چن ماه به بالا انجام میشه؟

۲.تا حالا خانومی با اضافه وزن دیدین که طبیعی زایمان کنه؟

۳.آیا این درسته که اگر در غربالگری اول جنسیت بچه مشخص نشد احتمالا بچه دختره؟

۴.من الان ۱۵ هفتمه اما هیچ قرص خاصی مصرف نمیکنم ینی دکتر چیزی نگفته مگه نباید قرص ویتامین برام مینوشت؟

۵.از چن هفته ب بعد بچه رو میشه حس کرد؟

۶.شما شکمتون چن ماهتون بود اومد جلو؟

۷.من یکم شکمم اومده جلو اما وزن کم کردم حتی کنار شکمم هم ترک زده این طبیعیه؟

۸.برای اینکه ترک های شکم معلوم نشه آیا باید روغن خاصی بزنم؟

هرکدومو یاد دارین جواب بدین ببخشید زیاد شد

شما هم اگه سوالی دارین بپرسین از بقیه

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂

کورتاژ ک سقط کردن بچه با دستگاه

دکتر خنگت باید ویتامین و فولیک اسید میداد

خیر😄من مرحله اول جنسیت رو بهم نگفتن

ترکهای کنار شکمت بخاطر لاغر شدنته

روغن بایو اویل بزن ولی فک نکنم فایده ای داشته باشه اینجور ک از الان ترک زدی معلومه مستعد ترکه پوستت

بچه از ۱۸ هفته حس میکنی تکوناش

👪

ترکای شکم عادیه و هر چی بزنی تاثیر نداره دکترم گفت. باید اهن و ویتامین دی و مولتی ویتامین بخوری قبل اینم باید اسیدفولیک میخوردی. حتما این قرصا رو از دکترت بپرس ببین تجویز میکنه یا نه هفته های20اینا حسش میکنی البته شایدم یکم دیر تر یا زودتر. 

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کورتاژ ک سقط کردن بچه با دستگاه دکتر خنگت باید ویتامین و فولیک اسید میداد خیر😄من مرحله اول جنسیت ...

من الان ۱۵ هفتمه خیلی کم حسش میکنم

بد نیست هیچ قرصی نمیخورم

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
2720

طولانی سوالاتت

اصافه وزن هم میتونه زایمان کنه مشکلی نیست 

باتوجه به ازمایشاتت اگه قرص نیازباشه بهت میدن 

اگه ویتامین دی کم باشه اگه تیروییدمشکل باشه

الان بایدتاهفته15اسیدفولیک میخوردی از15به بعداگه نیازباشه اهن وکلسیم ومولتی ویتامین مینویست البته اگه چاق باشی مولتی نمیدن 

براشکم اول هاازهفته20الی 22بچه حس میشه 

اگه چاق باشی یکم دیرترولی حرکات واصح از28هفته به بعده

کرم وروغن هست براترک شکم ولی اگه ژنتیکی باشه کاریش نمیشه کردترک میخوری 

سونوهم اگه تبحرداشته باشه میتونه حنین راتوهفته اول تشخیص بده اگه نه توغربالگری دوم

ترکای شکم عادیه و هر چی بزنی تاثیر نداره دکترم گفت. باید اهن و ویتامین دی و مولتی ویتامین بخوری قبل ...

خیلی ترسیدم قرص بهم نداده یه وقت بد نباشه

طولانی سوالاتت اصافه وزن هم میتونه زایمان کنه مشکلی نیست  باتوجه به ازمایشاتت اگه قرص نیازباش ...

اوکی عزیزم اره اضافه وزن دارم

من الان ۱۵ هفتمه خیلی کم حسش میکنم بد نیست هیچ قرصی نمیخورم

عزیزم معلومه ک بده چه دکتریه ک هیچ قرصی نداده آزمایش ویتامین دی و تیرویید و این چیزارو دادی؟

باید از اول فولیک اسید میخوردی از هفته۱۶ قطع میکردی آهن میخوردی چ دکتری رفتی هیچی نداده عوضش کن

👪
2714
عزیزم معلومه ک بده چه دکتریه ک هیچ قرصی نداده آزمایش ویتامین دی و تیرویید و این چیزارو دادی؟ باید ا ...

بابا انقدر سرش شلوغه اینجا خیلی معروفه که ولی عوضش میکنم

خیلی ترسیدم قرص بهم نداده یه وقت بد نباشه

برو پیشش یاد اوری کن شاید یادش رفته. از اول هیچی نخوردی حتی اسید فولیک؟ دکترتو عوض کن اگه قرص نداد

برو پیشش یاد اوری کن شاید یادش رفته. از اول هیچی نخوردی حتی اسید فولیک؟ دکترتو عوض کن اگه قرص نداد

ن نخوردم به نظرت اتفاق بدی میوفته برا بچه

ن نخوردم به نظرت اتفاق بدی میوفته برا بچه

خدا نکنه. من تا دیدم همه خوردن. دکترت رو عوض کن چه جور دکتر معروفیه اخه

عزیزم معلومه ک بده چه دکتریه ک هیچ قرصی نداده آزمایش ویتامین دی و تیرویید و این چیزارو دادی؟ باید ا ...

چکاپ کامل رفتم گف هیچ مشکلی نداری ن اهن خوردم ن اسید فولیک

خدا نکنه. من تا دیدم همه خوردن. دکترت رو عوض کن چه جور دکتر معروفیه اخه

اره حتما عوضش میکنم مرسی از راهنماییات

چکاپ کامل رفتم گف هیچ مشکلی نداری ن اهن خوردم ن اسید فولیک

بازم باید فولیک اسید و دی میداد الان دیگه باید کلسیم هم بدن از این هفته تا دیرنشده عوضش کن هفتت بره بالا دکتر دیگه ای قبولت نمیکنه

👪
2706