2410
2553

از کوچیکم بگم همیشه غم وغصه و دربدری پدرم همیشه یه کار درس حسابی نداشت و تو عذاب بودیم و عذابایی که کسی فکرشم نمیکنه کاش حوصله داشتم زندگیم بگفتم جالب و غم انگیز  ولی مشکل الانم باشوهرمه ادمی که اونم درامدش کمه و میترسه خرج کنه بازور نوشتم کلاس ارایشگری الان دبه دراورده میگه پولش زیاده میگه تو به من نگفتی چقدر هزینشه درحالی که گفتم من مجبور بودم برم کلاس چون هم خیلی افسردم هم بی پول ولی حالامسخرم میکنه میگه بری اینهمه پول هدر بدی بعد بشینی تو خونه صدتا ارایشگاه هس تو یه شهر کوچیک بچه بگم من بخاطر ارزوه هام مجبور به کارم نه میتونم لباس نو اونجور که دوس دارم بخرم نه لوازم ارایش همیشه خدا این فقیری احساس میشه از سر ناچاری رفتم کلاس حالا میخوام  پول فسطی که دادم از مربی پس بگیریم چون اگه برم وموفق نشم حرفای شوهرم رو اعصابمه نه یه دکتر درس حسابی میتونم برم با سن کم مجبور شدم طبیعی بچه بیارم وصدتا مرض تحمل کنم خیلی دلم شکسته اون از بابام که پول کتاب کمک درسیم نداشت مجبوری زود ازدواج کردم اینم از شوهر 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم شوهرم خیلی اذیت میکنه همشون بل همن

درکت میکنم گلم خیلی سخته 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    
2720
سللم منم دلم امروز خیلی گرفته  دلم هوای مشهدو داره ولی نمیتونم برم😔

اره مشهد حرم امام رضا خیلی دل اروم میکنه 

سللم منم دلم امروز خیلی گرفته  دلم هوای مشهدو داره ولی نمیتونم برم😔

چقد دلم خواست منم امسال بی پولی نذاش برم😢

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2714

منم الان این تاپیکو گذاشتم😔

از خیلیا شنیدم که میگن ما به بچه فکر نمیکردیم یا اون ماهی که حواسمون پرت بوده و فکر نمیکردیم حامله شدیم 

یعنی کسی نبوده که به بچه فکر کرده باشه و حامله هم شده باشه!!!

من نمیتونم بهش فکر نکنم این چه قانونیه دیگه ای خدااااا😭😭😭

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

رفتم قهری بخاطر رفتارای بدشوهرم بابام بیکار شد ترسیدم برگشتم باز دوروز اخلاقش خوب شد شوهرم بعد دوروز باز همون شد 

بچه داری؟

اره یه پسر دوساله تو‌چی 

چقد دلم خواست منم امسال بی پولی نذاش برم😢

اره بی پولی خیلی بده 

منم الان این تاپیکو گذاشتم😔 از خیلیا شنیدم که میگن ما به بچه فکر نمیکردیم یا اون ماهی که حواسمون پ ...

منم خیلی دلم گرفته

یه ساله منتظرم

صبح داشتم کمدمو مرتب میکردم

لباس نوزاد چند دست پارسال خودم خریدم یه دستم مامانم از کربلا اورده بود

همینحوری گرفته بودم بغلم گریه میکردم

دیگه خسته شدم

میشه برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی...
2706