2726

روی گوشی منظورتون با یک شمارست؟اگر نه که خود ایسنتا ادد ایکانت داره میزنید و اطلاعات جدیده رو وارد میکنید فکر کنم در قسمت لوگ آوته وقتی میواهید از حسابتون خارج شید یک گزینه ی دیگه هم داره ادد ایکانت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر چندتا اکانت که بخوای ایجاد می کنی بعد( تو قسمت setting اونجایی که نام کاربری و عکس رو میاره)یه نوار کشویی هست اونو باز کنی بقیه اکانتارم می تونی اضافه کنی و ببینی

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.
2728
بله روی گوشیم با یه شماره؟

من با یک شماره ۲ تا ایکانت دارم حالا نمیدونم برای ریکاوری پسوورد زدم یا اینکه واقعا با یک شماره چون میدونم با یک شکاره نمیشه حداقل ایمیلها باید متفاوت باشه

آموزش اینستاگرام در شیراز با کومرا

آیا می‌خواهید پیج اینستاگرام خود را به یک برند قدرتمند تبدیل کنید؟

آیا می‌خواهید از اینستاگرام برای کسب درآمد کنید؟

آیا می‌خواهید با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید و آنها را جذب کنید؟

اگر پاسخ شما به هر یک از این سوالات مثبت است، پس آموزش اینستاگرام با کومرا بهترین گزینه برای شماست.

کومرا یک آژانس مارکتینگ دیجیتال است که به صورت تخصصی در زمینه بازاریابی اینستاگرام فعالیت می‌کند. ما با برگزاری دوره‌های آموزشی جامع و کاربردی، به شما کمک می‌کنیم تا به تمام اهداف خود در اینستاگرام دست پیدا کنید.

در دوره‌های آموزشی کومرا، شما با تمام اصول و تکنیک‌های اینستاگرام مارکتینگ آشنا می‌شوید. از جمله مباحثی که در این دوره‌ها آموزش داده می‌شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• شناخت الگوریتم اینستاگرام
  • ساخت پیج اینستاگرام حرفه‌ای
  • تولید محتوای جذاب و اثربخش
  • استفاده از هشتگ‌ها و تگ‌ها
  • فعالیت در استوری‌ها، لایو و ریلز
  • مدیریت فالوور و تعامل
  • کسب درآمد از اینستاگرام

اساتید دوره‌های آموزشی کومرا، افرادی متخصص و با تجربه در زمینه اینستاگرام مارکتینگ هستند. آنها با تدریس کاربردی و عملی، به شما کمک می‌کنند تا تمام مطالب را به خوبی یاد بگیرید و در عمل به کار ببرید.

دوره‌های آموزشی کومرا در دو قالب آنلاین و حضوری برگزار می‌شود. شما می‌توانید با توجه به شرایط خود، یکی از این دو قالب را انتخاب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره‌های آموزشی کومرا، می‌توانید به وب‌سایت ما مراجعه کنید یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ما به شما کمک می‌کنیم تا به یک اینستاگرامر موفق تبدیل شوید و اهداف خود را در این شبکه اجتماعی به دست آورید.

عاشق پیتزا