2726
میشه از عملت برام بگی من لاپرا کیسه صفرادارم میترسم 

عزیزم اون لاپارایی ک اسی گفته مربوط ب رحمه من خودمم انجام دادم برا رحمم چون دوشاخه بودم رحمم

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم اون لاپارایی ک اسی گفته مربوط ب رحمه من خودمم انجام دادم برا رحمم چون دوشاخه بودم رحمم

میدونم ولی خوب لاپرا دیگه همون گاز توشکم وایناست دیگه 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
دوست دارم حامله باشم

ای جان عزیزم 

علائمی داری؟موعدت کیه؟

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
میدونم ولی خوب لاپرا دیگه همون گاز توشکم وایناست دیگه 

اون گاز ک وارد بدنت میشه میگن ک مفیده برا بدن اما واایی وقتی به هوش میایی ب خاطر همون گازی ک تو بدنته شونه هات انقدر درد میکنن من شونه هام مخصوصا راست خیلی درد میکرد داش منفجر میشد 

دوتا کیسه اب گرم یکی زیر شونه یکمیم روش گزاشته بودم ک اروم شه وقتی رفتم خونه دیدم همون قسمت دستمو ک انقدر کیسه اب داغ گذاشتم سوخته ولی ی چی بگم ک درد شونه تو همه یکسان نیس ماله بعصیا شدید درد میکنه و مال بعضیا دردش خیلی خیلی کمه 

اون گاز ک وارد بدنت میشه میگن ک مفیده برا بدن اما واایی وقتی به هوش میایی ب خاطر همون گازی ک تو بدنت ...

دیگه چاره ای نیست باید تحمل کرد مرسی عزیزم 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
من بی دلیل حامله نمیشم دکتر به منم گفته لاپارا کنم شما هم اینطور بودین؟ یا مشکلی داشتینو این عملو ان ...

من رحمم دو شاخ بودو دکتر گف حامله میشی ولی چون رحمت دوشاخه س زایمان زود رس اتفاق میفته و بچه ت میمیره 

اون گاز ک وارد بدنت میشه میگن ک مفیده برا بدن اما واایی وقتی به هوش میایی ب خاطر همون گازی ک تو بدنت ...

شما کی لاپارا شدی؟ چندوقت بعد لاپارا شدی؟ 

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم