2726
برا خواهرم کادو خریدم شد 800 تومن از دیجی کالا!هفته بعدش رسید به 600 تومن همون طلا😂😂😂اینم شانس من ...

عزیزم امضات براکیه گلم البته اگه دوست داری بگو

به جهنم....والا دلت خوشه تواما خواهر....😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الهي خونه بياد پايين همه صاحبخونه بشن

خونه بیاد پایین طلا نیاد من برای کادوی عروسیم النگو خریدم خودم النگو داشتم تو زمان ۱۰۰ مفت فروختم الان الان دو نصف اون النگو رو با سه برابر پول اون خریدم بیاد پایین سکته میکنم بزاره بعد عروسیم بیاد البته قراره گردنبد هم بخریم که اونو همسرم میخره به من ربطی نداره پول اونو چه بهتر در بیاد😅😅

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
ربع سکه چنده؟ بچه ها ارزش داره برا پس انداز سکه بگیریم یا طلا دست دوم بهتره؟

یک و دویست و بیست و دو...طلا شکسته بگیر به قیمت روز بهت میدن..مثلا الان طلا ۳۹۶ هست گرمی همینقدر بهت میدن

خدایا شکرت♡
یک و دویست و بیست و دو...طلا شکسته بگیر به قیمت روز بهت میدن..مثلا الان طلا ۳۹۶ هست گرمی همینقدر بهت ...

من ۴۰۶ خریدم 😢یه روزه یعنی ضرر کردم ☹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
خونه بیاد پایین طلا نیاد من برای کادوی عروسیم النگو خریدم خودم النگو داشتم تو زمان ۱۰۰ مفت فروختم ال ...

😂😂😂😂

الهي ك جفتش بياد پايين عوضش زياد ميخري 

بخدا من النگوهامو فروختم گرمي١٠٠خريدمش گرمي٤٠٠

الان راضيم بياد پايين 

مردم يه كم نفس بكشن

ايشالا شمام خير طلاهاتو ببيني و بيشترشون كني😊😊😊🌹🌹🌹

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
😂😂😂😂 الهي ك جفتش بياد پايين عوضش زياد ميخري  بخدا من النگوهامو فروختم گرمي١٠٠خريدمش گرمي٤ ...

اون بله من از خدامه بیاد بازم بخرم ولی اخه یکم حرص هست که من ۱۰۰ فروختم دقیقا یه ماه یا کمتر بعدش رفت بالا دیشب ۴۰۶ خریدم امروز اومد پایین 😓😓

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک و دویست و بیست و دو...طلا شکسته بگیر به قیمت روز بهت میدن..مثلا الان طلا ۳۹۶ هست گرمی همینقدر بهت ...

سکه خریدنش ضرره؟!

موقعی که میخوایم بفروشیم ازش کم میکنن؟؟

خدایا ممنونم قدرت پذیرش نداشته هام رو بهم دادی

ممنونم عزیزم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
نه کم نمیکنن نهایت ۵ هزار...ولی حباب داره یا یه دفعه زیاد سود میکنی یا ضرر 

میشه منو کمک کنی؟!

من دو تومن پول دارم ، کل پولم همینه

میخوام یچیزی بخرم که سود نکردم حداقل ضرر هم نکنم 

چی بگیرم؟

البته مامانم میخواد اونو پیش خانواده شوهر هدیه بهم بده،منظورم اینه یه چیز آبرومندانه باشه 

خدایا ممنونم قدرت پذیرش نداشته هام رو بهم دادی
میشه منو کمک کنی؟! من دو تومن پول دارم ، کل پولم همینه میخوام یچیزی بخرم که سود نکردم حداقل ضرر هم ...

منم همین کارو عزیزم دیروز یه گوشواره دست دوم آویز ولی تمیزه مثل نو ..از یه آشنا خریدم‌که مامانم هدیه بهم بده...توام‌میتونی یا نیم سکه بگیری یا همین‌کارو بکنی

خدایا شکرت♡
2706