2726

وای ما رو روز پیش النگو خریدم میگم نیاد ها😅

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله من طلا خریدم خیالشون راحت شد پایینترم میاد 😂حتی به زیر 100 ممکنه برسه مشکل پول من بود که حل شد😂

سرویسمو فروختم.واسه کسی 100 فروختم گرمی400 خریدم!

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2728

انشاءالله که بیاد پایین ولی معمولا از هفته آخر ماه صفر کم کم میرفت بالا!!!! الان که داره میاد پایین برای همین اصلا معلوم نیست

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏

وای من یکم پول دارم میخواستم یه انگشتر بچگانه بگیرم 

تا تموم شدن صفر بگیرم یا منتظر بمونم؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

[QUOTE=109394918]بله من طلا خریدم خیالشون راحت شد پایینترم میاد 😂حتی به زیر 100 ممکنه برسه مشکل پول من بود که حل شد ...[/Q

دقیقا مثل من دو روز پیش خریدیم میدونم الان میاد ۵۰ هم میشه😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

[QUOTE=109394918]بله من طلا خریدم خیالشون راحت شد پایینترم میاد 😂حتی به زیر 100 ممکنه برسه مشکل پول من بود که حل شد...[/QUOT]

مثل منی😂😂😂😂

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤

برا خواهرم کادو خریدم شد 800 تومن از دیجی کالا!هفته بعدش رسید به 600 تومن همون طلا😂😂😂اینم شانس منه

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
بخاطر انتخابات همه چی میاد پایین

واقعا پس من ببرم پس بدم 😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706