2703
2553
عنوان

ممکنه بعد قطع قرص باردار بشم یان

| مشاهده متن کامل بحث + 151 بازدید | 26 پست

برای چی اینکارو میکردی؟!؟!؟؟!!؟؟ چه کارایی میکنید شما!!!! دو سال اینطوری میخوردی که پریود نشی؟! بابا هزارتا روش برای کم کردن درد هست! خیلی به بدنت ضرر زدی. 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!

من ۳‌سال اورژانسی خوردم زیادم میخوردم بعده ۳ سال تصمیم گرفتم نی نی بیارم ماه دوم اقدامم باردار شدم درحالی ک میگفتن چندسالی طول میکشه 

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من ۳‌سال اورژانسی خوردم زیادم میخوردم بعده ۳ سال تصمیم گرفتم نی نی بیارم ماه دوم اقدامم باردار شدم د ...

عزیزم خب شما خیلی کار اشتباهی میکردی. قرص اورژانسی اسمش روشه. قرص جلوگیری نیست که. شما بدنت قوی بوده، خدا بهت رحم کرده. وگرنه خیلی ضرر داره این کار. کلی رو دستگاه تولید مثل ادم تاثیر منفی میذاره و عملکرد طبیعیش رو خراب میکنه. 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!
2714
عزیزم خب شما خیلی کار اشتباهی میکردی. قرص اورژانسی اسمش روشه. قرص جلوگیری نیست که. شما بدنت قوی بوده ...

میدونم عزیزم ولی هربار میخاستیم جلوگیری کنیم نمیشد همسرم زود میرفت اورژانسی میگرفت میگفتم ضرر داره میگف ایندفعه هم بخور...هر ماه بیشتر از یکی نباید بخوری من هرماه ۵ یا ۶ تا میخوردم خودمم خیلی میترسیدم

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒

عزیزم دیگه این کار رو نکن. بذار هر ماه سر وقتش پریود بشی. یه مدت قرصت رو کلا قطع کن و از روش های جلوگیری دیگه استفاده کن. قرص جلوگیری طولانی مدت و سرخود خوردن ریسک بیماری های مختلف رو میبره بالا.

اگرم میخوای سفت و سخت جلوگیری کنی و حتما قرص بخوری، قرصهای کم ضررتر بخور. با دکتر مشورت کنی بهت میگه. 

الان شما تاپیک بزنی کیا از طبقه ی دوم پریدن و نمردن، خیلیا میان میگن من یا فلان دوستم یا فلان فامیلم پریدن چیزیشون نشده! ولی این دلیل نمیشه که پریدن از طبقه ی دوم آپارتمان خطرآفرین نباشه!

الان خیلی ناباروری و حتی ناباروری های بدون علت زیاد شده. دیگه آدم با دست خودش خودش رو نندازه تو دردسر!