1648
1605
عنوان

ممکنه بعد قطع قرص باردار بشم یان

136 بازدید | 26 پست

من حدود دوسال الدی میخورم اما تا دو بسته یا سه بسته بدون و فقه میخورم تا پریود نشم 

البته الان سر وقتش می زارم پریود بشم 

میترسم با این کاری که کردم هیچ وقت دیگه باردار نشم

🤗

ال دی زیاد ضرر داره نخوری بهتره من مامانم ال دی میخورد ابحیمو ب خاطر قرصه بعد شش سال باردار شد

عشق مامان ۹۸/۱۰/۲۳اومد بغلم خوش اومدی پسرکوچولوی مامانی ..‌خدایا شکرت

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1613
پریودم درد ناک بود 

عزیزم خوب در طول پریودی مسکن میخوردی نه اینکه اینجوری کنی و اینکه نه این کارت باعث ناباروری نمیشه ممکنه چندماهی طول بکشه تا دستگاه لگنیت برگرده مثل قبل و بخواد سریع بارداربشی البته بازم کسانی بودن که سریع باردارشدن بستگی به بدنت داره تا حالا دکتر رفتی شاید درد شدبد پریودیت علتی داره معمولا کسانی که اندومتریوز دارن اینجوری براشون قرص تجویز میشه این مدلی که تو خوردی حالا نمیدونم سرخود این کارو کردی یا چیزی بوده

1614

دختردایی من ۱۰ سال خورد...۸ماه پیش قطعش کرد و جلوگیری هم میکرد ولی یماه نشده باردارشد😄الان بارداره

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه عمر تو زندگیمون دویدیم،آخرشم فهمیدیم رو تردمیلیم😐

منم ال دی خوردم سه سال بعد که کنار گذاشتم پریودم نامنظم شده بود گفتن تنبلی گرفتی اما خدارو شکر بعداز یازده ماه بایه دوره خوردن لتروزل و متفورمین باردار شدم

خدایا مواظب نی نی تو راهیم باش  
1641

برای چی اینکارو میکردی؟!؟!؟؟!!؟؟ چه کارایی میکنید شما!!!! دو سال اینطوری میخوردی که پریود نشی؟! بابا هزارتا روش برای کم کردن درد هست! خیلی به بدنت ضرر زدی. 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!

من ۳‌سال اورژانسی خوردم زیادم میخوردم بعده ۳ سال تصمیم گرفتم نی نی بیارم ماه دوم اقدامم باردار شدم درحالی ک میگفتن چندسالی طول میکشه 

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒
1639