2726
عنوان

بهترین انتقام از شوهر چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1321 بازدید | 46 پست

بی محلی کنی ،برعکسِ همیشه موقع قهر گریه نکنی و خوشحال باشی وبه خودت برسی ،همونجا میفهمه هیچ... نیست که بخاد دلتو بشکنه

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منو شوهرم هم دیشب همینجور بودیم. واقعا دلم ازش گرفت .داشت تضمین میکرد که یه نفر خوش حسابه من گفتم دخالت نکن کسی رو تضمین نکن .گفت میزنم تو گوشت منم حاملم تا نصف شب گریه کردم

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

چشه این

من نمیدونم اگه دوس ندارن چرا ازدواج میکنن خو مجرد بمونن دیه 

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2728
بد جوری دلمو شکوند خوبه بریم با مردای دیگه؟؟؟ منم جوونم دوس دارم گاهی با شوهرم شوخی کنم ولی این رفت ...

حتما تازه عروسی

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.
بگ وزی رو متکاش بدی بخوابه روش 😅😅😅😅 نزنی کانال مورد علاقش😅😅😅 ازغذایی ک دوست نداره چند وعده ...

راه حلات نابودم کرد یادم باشه با شوهرم دعوام شد بیام ازت راهنمایی بگیرم خخخ

تف تو چاییش یادت رفت

یا ببخشید شاش تو چایی خخخ

راه حلات نابودم کرد یادم باشه با شوهرم دعوام شد بیام ازت راهنمایی بگیرم خخخ تف تو چاییش یادت رفت ی ...

جدی نگیر شوخیه 😅😅😅😅

راه ک زیاده کسی نی عمل کنه

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
بد جوری دلمو شکوند خوبه بریم با مردای دیگه؟؟؟ منم جوونم دوس دارم گاهی با شوهرم شوخی کنم ولی این رفت ...

کاملا موافقم باهوت.ادم دوست داره شوخی کنه .از سر کولش بره بالا.مشت و مالش بده.لیاقت نداره دیگه

بهترین نیستم اما خودمم
2706