2726

سلام من میخوام پوشک ببم سایز 3 بسته 38 عددی رو از طریق تیماپ (یه سایت خرید تیمی) بخرم. اگه با همدیگه تیم ۲ نفره بشیم، میتونیم این کالا رو با 40 درصد تخفیف یعنی فقط 30000 تومان بخریم. قیمت این کالا تو بازار کمتر از 40000 تومن نیست. برای این که با این مبلغ بخری مراحل زیر رو باید انجام بدی. من خودم سه تا ازش خریدم. اول برای اینکار لینک پایین رو کلیک کن.

https://teamapp.app/s/JNBFSmOjM

2. گزینه ثبت سفارش رو بزن. 3. هر تعداد که خواستی رو میزنی و از طریق شماره موبایلت وارد سایت میشی 4. بعد که پیش فاکتور صادر شد اون بالا نوشته کد تخفیف،سپس کد تخفیف زیر که فقط تا فردا صبح فعاله و میتونی ازش استفاده کنی رو وارد کن

Fofd

بعد که کد رو ثبت کردی مبلغ نهایی فاکتورت میشه 30000 تومن اونوقت میتونی گزینه پرداخت در محل رو بزنی و یک الی سه روز کاری دیگه برات ارسال میکنن و پولش رو پرداخت میکنی. به همین راحتی. این فرصتو از دست ندید. خودم تا شنیدم سریع رفتمو سفارش دادم

وای ببم به دررررد نمیخوره

خیلی نازکه انگار چند لایه دستمال کاغذیه😒

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
وای ببم به دررررد نمیخوره خیلی نازکه انگار چند لایه دستمال کاغذیه😒

عه؟ من میخواستم بخرم

الان مولفیکس میزنم برا بچم

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عه؟ من میخواستم بخرم الان مولفیکس میزنم برا بچم

وای من خریدم به درررد نمیخوره.مزخرف.نااازک.اصن بین پنبه هاش خالی خالیه.

مولفیکس خیلی خوبه اما‌ خب گرونم هس.مای بیبی مناسب تره.کوکومی هم شماره پنجشو میگیرم برا پسرم راضیم.

مای بیبی برا دخترم میگیرم.از کوکومی ۲ راضی نبودم زیاد.

اما ببم فاجعه س

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
وای من خریدم به درررد نمیخوره.مزخرف.نااازک.اصن بین پنبه هاش خالی خالیه. مولفیکس خیلی خوبه اما‌ خب گ ...

اتفاقا کوکومی و مای بیبی هم استفاده کردم مثل چوب میمونن. ببم خیلی نرمه و جذبش هم عالیه

من که راضی هستم چیزی از مولفیکس کم نداره. در حد مولفیکسه

در حد مولفیکس😳😳😳

باشه