2737
2739

هرکی وویسای امیر شریفی داره بیاد پی ویم لطفا نیاز دارم بهش مرسییی

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والا مثبت ها زیاد اتفاق نمی افته . البته شاید هم خوب تکنیکش رو احرا نمیکنم.  ولی اکثر اوقات از ...

من خودم جواب گرفتم اگ بهش ایمان داشته بلشه

در من کافریست ک به تو سخت ایمان دارد♡s♡
2738

گفتم ۳ اردیبهشت گواهینامه ثبت نام مبکنم بعد سه ماه بود سوهرم راضی نمیشد نوشتم ۳ اردیبهشت ثبت نام میکنم حرفشم دیگ کزدم فقط مرور کردم هر روز ۲ ل

اردیبهشت شوهرم پولشو ریخت ب حسابم رفتم ثبت نام کردم و گواینامم دقیقا همون ردزی ک نوشته بود ۳ مرداد ب دستم رسید

بعد  هر لباسی ک تو ذهنم تجسم کنم همونم میخرم خیلی باحاله مثلا مانتو مشکی دلم میخواد تو ذهنم طراحی میکنم میرم بازار همون مدل پیدا نیشه خیلی باحاله قانون راز امیدوارم بتونم تو جای جای زندگیم ازش استفاده کنم

چ جالب

دقیقا همون شدا شوهر من ک اصلا نمیزاشت حرفشو بزنم الان ماشینو گزاشته در اختیارم میگفت تو نمیتونی قبول بشی گفتم بار اول میشم و شدم الان بهم اعتماد داره میگ تو بهترینی