2410
2553
عنوان

هفته ۲۲بارداری و ...‌

276 بازدید | 19 پست

از صب بیدار شدم ابریزش بینی دارم و اب از چشام میاد بیرون و عطسه دارم همش 

گلو درد ندارم 

باردارم چی بخورم خوب شم؟یعنی سرما خوردم؟

اگه میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ممنونم 

فقط برو دکتر شما بارداری هرچیزی که هرکسی میگه حتی گیاهی رو نخور 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم سرماخوردم هفته پیش اماخوب شدم

قرص اصلانخور ب هیچوجه

فقط سرت بخور بده 

چایی اب جوش عسل و شیر داغ بخور زیاد 

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
عسل وابلیمو تندتند بخور.  سرماخوردگی ساده میتونی بخوری.

مرسی گلم😘

میتونه سرما خوردی باشه؟

هفته ۱۶هم اینجوری بودم که گفتن عادیه بخاطر یه هورمونه

قرص سرماخوردگی نخوریااا 😒😒 فقط استامینوفن ساده میتونی بخوری‌. آنتی هیستامین نخور... ببین اینا عوارض بارداریه منم دو هفته س درگیرم ولی هیچی نمیخورم .. گرفتگی بینی و عطسه به شدت دارم 

عشق سالهای کرونا... پسرم 
2714
نی نیامون همسنن😍😍😍😍😍😍❤❤❤🌹

اره گلم😍😍😍😍😍😁😁

من الان ۲۲هفته و ۳روزم 

شما چند هفته ای عزیزم؟

مرسی گلم😘 میتونه سرما خوردی باشه؟ هفته ۱۶هم اینجوری بودم که گفتن عادیه بخاطر یه هورمونه

منم سر2تابارداریم سرماخوردم.  فقط سرماخوردگی اجازه داشتم بخورم.  وقتی بعدش گلوم چرک کرد سیفیکسیم داد.  اگه بدترشدی دکتربرو.   استامینوفن فقط ساده  اونم دکتربده. اما سرماخوردگی ساده طوری نیست. 

مرسی گلم😘 میتونه سرما خوردی باشه؟ هفته ۱۶هم اینجوری بودم که گفتن عادیه بخاطر یه هورمونه

عزیزم همون عسل هم باعث سقط میشه واسه همین میگم برو دکتر 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
قرص سرماخوردگی نخوریااا 😒😒 فقط استامینوفن ساده میتونی بخوری‌. آنتی هیستامین نخور... ببین اینا عوار ...

ن هیچ قرصی نمیخورم اصلا 

فقط چایی داغ و شیر داغ میخورم با عسل و لیموشیرین تا خوب شم 

چقد عجیبه منم تو این هفته یدفعه گلوم چرک شدو ابریزش بینی دارم بینیمم کیپ شده فقط دارم شیر میخورم بالیمو شیرینو سوپ چشمامم همش تو خواب اشک میاد ازشون مال بارداریه یعنی

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.
2706