1472
1459

سلام خانوما میشه لطفا یکم از تجربیات قبل زایمانتون بگین؟من هفته ۳۵ ام ولی درد شدیید لگنو واژینال دارم و مخصوصا شبا بیشتر بیشتر میشه شکمم منقبظ میشه اول اینطوری بودم میگفتم چون زایمان زودرسم شاید بخاطره اونه دهانه رحمم ۲سانت بازه  ولی الان روز بروز بیشتر میشه مخصوصا فقط شبا اینه درده پریوده عضلاتمم شدیدا میگیره بارداریه اولمه خیلی میترسمو اذیتش میشم واقعا شبا دیگه اشکم درمیاد به دکترم قبلا چند بار گفتم گفته طبیعیه .بچه حرکاتش خوبه هاا ولی فقط خیلی زیاد به خودم فشار میاد نمیتونم راه برم اونروزم سونو دکتر گفت بچه کلش خیییلی پایینه خودشم تعجب کرده بود.بنظرتون باز یسر به بیمارستان بزنم؟

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم که از کسی بگیرد پاک میکنم.گاه اشتباهش را ، گاه خودش را !

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473

منم اینجوری بودم حتی یه شب فک میکردم الانکه زایمان کنم تنهام بودم دردشدیدم داشتم نمیتونستم برم گوشیمو بردارم زنگ بزنم به کسی کلی گریه کردم ولی برای راحت شدن خیالت برو بیمارستان یه معاینه بکنن خیالت راحت بشه

من از روییدن خار سر دیوار دانستم که ناکس کس نمیگردد بدین بالانشینی ها  

الان به درمانگاهم زنگ زدم گفت یسر برو بیمارستان میترسم برم باز نگهم دارن چندبار بستریم کردن😥

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اسنراحت کن منم باز بود دهانه رحمم بچه پایین با استراحت مطلق تا 38 هفته رسوندمش البته دوبار بستری شدم میخواست بیاد یه بار 28 هفته یه بارم 34 هفته همین علایم انقباض رو داشتم البته منظم 

ای خدا بازم خودت هوای ما رو داشته باش..
1447

سعی کن تا زمان زایمانت بیمارستان بری چک بشی چون دیگه نزدیک زایمانت هست زنعمو من هفت ماه همین درد را گرفت دیگه همش آمپول میزد تا دیگه یه هفته رفت تو نه ماه بچه اش به دنیا آمد البته بهش گفته بودن زایمان زودرس داری

سلام جگرم 😍✋                                                                                                                                                                                                                                                                                         من عادت دارم به اعضای بدنم سلام بدم 😄سلام کبدم 😁

منم اینطوریم طبیعی هست اما اگه همیشه اتفاق بیوفته شکم درد و کمر درد خطر ناکه ولی شبا منم لگن درد و کمر درد میگیرم افتضاح دو نافم هم گاهی درد میگیره دکتر گفت اگه زیاد شد شیاف استفاده کن برای دردت ولی این دردا طبیعیه

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مواظب نی نی تو راهیم باش  

زنعموم دهانه رحمش کامل باز شده بود 😑😑😑 دیگه رفت سزارین کرد

سلام جگرم 😍✋                                                                                                                                                                                                                                                                                         من عادت دارم به اعضای بدنم سلام بدم 😄سلام کبدم 😁
اسنراحت کن منم باز بود دهانه رحمم بچه پایین با استراحت مطلق تا 38 هفته رسوندمش البته دوبار بستری شدم ...

نه برا من منظم نیس ولی ۳۰ هفته درد زایمانم گرفته بود اونموقهع منظم بود امپول زدن برام الان بیشتر درده لگنمو استخونایه واژینالم امونمو بریده بزور راه میرم مخصوصا شباکه کلا نمیتونم تکون بخورم نفسم میگیره از درد شدیدش😥

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگه تو هفته 35 دهانه رحم دهانه رحم باز میشه؟؟من دیروز دکتر بودم ولی معاینه نکرد. 

نه عزیزم هفته سی و هشت معاینه میکنن تازه دیروز یه خانومی بود هفته سی و نه یه سانت باز بود

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مواظب نی نی تو راهیم باش  
1474

منم ٣٥هفته و ١روزم

دقييييييقا همينجورم

شب تا صبح از درد نميخوابم

دكترم گفت حتي اگه درد زايمان باشه ما نميتونيم مانعش شيم و بچه تو هفته ٣٦بدنيا بياد كامله

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان
مگه تو هفته 35 دهانه رحم دهانه رحم باز میشه؟؟من دیروز دکتر بودم ولی معاینه نکرد. 

برا من تو ۳۰ هفته باز شده زایمان زودرسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه برا من منظم نیس ولی ۳۰ هفته درد زایمانم گرفته بود اونموقهع منظم بود امپول زدن برام الان بیشتر درد ...

منم همش نفسم و قلبم ميگيره از درد شديد

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان
زنعموم دهانه رحمش کامل باز شده بود 😑😑😑 دیگه رفت سزارین کرد

من اصلا دوس ندارم سزارین شم میخوام طبیعی زایمان کنم☹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم همش نفسم و قلبم ميگيره از درد شديد

خیلی بده منکه واقعا تو این شبا مرگو با چشم  دیدم شاید باز عصر یسر با شوهرم رفتم بیمارستان ☹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331