2726

بچه هاتون چقدر در طول روز میخوابن؟ 

و هر چن ساعت ی بار شیر میخورن

من میترسم بذارم در طول روز دخترم بخوابه بعد شب ک شد نخوابه

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون

نینی من چند روز دیگع میشه 3 ماهش تمام. اولا زیاد میخوابید 2 هفتست که روزا باهاش بازی میکنم که شبا بخوابه. از 2 ماه به بغد شیا بیشتر میخوابن نینیا

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرمن دوماهش امروز تموم شد رفت تو سه ماه کلا ده روزه خوابش خیلی کم شده نخ روز درستو حسابی میخابه نه شب نه عزیزم بزار بخوابه گناه داره بچه کوچیکه دیگه بزارهروقت دوسداره بخوابه خودش بعد یه مدت تنظیم میشه خوابش

2728

عزیزم اون الان باید درطول روز ۲یا سه ساعت بیدار باشه،،اگه خوابالوه بزار بخوابه خواب برا بچه ها خوبه باعث رشدشون میشه ولی بعضی بچه کلا بیخوابن زیاد نمیخوابن اون دیگه ربط به سیستم خودشون داره....مثلا بچت که میخوابه در روز ۲ساعت یه بار بیدارش کن شیرش بده  وباهاش یه کم بازی و حرف بزن بعدم اگه خواست بزار دوباره بخوابه...بچه اگه خوابش خوب باشه ربطی به این نداره که بگی اگه تو روز بخوابه شب نمیخوابه،بچه ای که خوابش خوبه هر موقع بخواد میخوابه،چون خواب بچه ها زیاده،،،بعضی بچه ها کولیک دارن که شبها اذیت میکنن

واقعا بچه هاتون انقدر  میخوابن خوش به حالتون 

پسر من یک ماه و نیمشه تو 24 ساعت 7 ساعت هم نمیخوابه 

اونم بیشتر شب خورد خورد 

طبیعی نیست به نظرم ولی حتی حمومش هم میکنم بازهم زیاد نمیخوابه 

نینی من چند روز دیگع میشه 3 ماهش تمام. اولا زیاد میخوابید 2 هفتست که روزا باهاش بازی میکنم که شبا بخ ...

عه چ بهتر اینجوری خودمونم شبا راحت میخوابیم دیگ

دو ماهگیش چند ساعت ی بار شیر میخورد؟

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون