1619
1632

بچه هاتون چقدر در طول روز میخوابن؟ 

و هر چن ساعت ی بار شیر میخورن

من میترسم بذارم در طول روز دخترم بخوابه بعد شب ک شد نخوابه

کاش خدا انقدر تو خوشبختی غرقتون کنه که دیگه وقت نکنید سرتون تو ماتحت ما باشه  

نینی من چند روز دیگع میشه 3 ماهش تمام. اولا زیاد میخوابید 2 هفتست که روزا باهاش بازی میکنم که شبا بخوابه. از 2 ماه به بغد شیا بیشتر میخوابن نینیا

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 

پسرمن دوماهش امروز تموم شد رفت تو سه ماه کلا ده روزه خوابش خیلی کم شده نخ روز درستو حسابی میخابه نه شب نه عزیزم بزار بخوابه گناه داره بچه کوچیکه دیگه بزارهروقت دوسداره بخوابه خودش بعد یه مدت تنظیم میشه خوابش

گروه سبز💚وزن شروع65💚وزن فعلی57.400💚وزن هدف55

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

عزیزم اون الان باید درطول روز ۲یا سه ساعت بیدار باشه،،اگه خوابالوه بزار بخوابه خواب برا بچه ها خوبه باعث رشدشون میشه ولی بعضی بچه کلا بیخوابن زیاد نمیخوابن اون دیگه ربط به سیستم خودشون داره....مثلا بچت که میخوابه در روز ۲ساعت یه بار بیدارش کن شیرش بده  وباهاش یه کم بازی و حرف بزن بعدم اگه خواست بزار دوباره بخوابه...بچه اگه خوابش خوب باشه ربطی به این نداره که بگی اگه تو روز بخوابه شب نمیخوابه،بچه ای که خوابش خوبه هر موقع بخواد میخوابه،چون خواب بچه ها زیاده،،،بعضی بچه ها کولیک دارن که شبها اذیت میکنن

1613

واقعا بچه هاتون انقدر  میخوابن خوش به حالتون 

پسر من یک ماه و نیمشه تو 24 ساعت 7 ساعت هم نمیخوابه 

اونم بیشتر شب خورد خورد 

طبیعی نیست به نظرم ولی حتی حمومش هم میکنم بازهم زیاد نمیخوابه 

منم پسرم ۵۶روزشه،مثلا صبح ساعت۹بیدار شده،دیگه نمیخوابه تا ظهر ۲ساعتی بخوابه،برا همین دو ساعتم باید کلی زجرمون بده،خوابش خیلی کمه،همش چرته،

من یک همسرم و یک مادر😍مادر یه دختر و پسر ناز😍خدایا شکرت بابت فرشته هایی که بهم دادی......جُدا از مادر بودنم،تو زندگی یه سری اهداف دارم،که باید تلاش کنم و به همه اونا برسم،و از خودم و گذشته م و آینده م راضی باشم💪
نینی من چند روز دیگع میشه 3 ماهش تمام. اولا زیاد میخوابید 2 هفتست که روزا باهاش بازی میکنم که شبا بخ ...

عه چ بهتر اینجوری خودمونم شبا راحت میخوابیم دیگ

دو ماهگیش چند ساعت ی بار شیر میخورد؟

کاش خدا انقدر تو خوشبختی غرقتون کنه که دیگه وقت نکنید سرتون تو ماتحت ما باشه