2410
2553
عنوان

شما باشین ناراحت میشین ؟ 🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 66 پست
والا دکترا که میگن چیزی به اسم استراحت مطلق وجود نداره. تحت هر شرایطی باید توی خونه کمی راه بری و کا ...

والله منکه بودم 

دکتر میگفت لگن بزارن برات بهتره دستشوییم نرو 

چند تا سقط داشتم 

اخریم خونریزی کردم یهو 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پس معنیش چیه😑وقتی مطلق کنارش میاد یعنی اجازه راه رفتنم ندارن حتی دسشویی فرنگی میرن ولی استراحت خالی ...

والا ما تو کتابامون چیزای دیگه ای خوندیم اما اینجا کلا همه متخصص زنان هستن ماشاللللا

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی
2456
والا دکترا که میگن چیزی به اسم استراحت مطلق وجود نداره. تحت هر شرایطی باید توی خونه کمی راه بری و کا ...

پس چرا خودشون به مریض میگن استراحت مطلق دسشویی فرنگی پیاده روی نکن پس این معنیش چیه خب😕

👪

دقییییقا درسته چون استراحت به اون حد اونم تو بارداری خطر آمبولی داره

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی
2714

اخه مگه دختربازی میکرد ب شما میگف....اون موقع زیربارون کدوم دختری میره بیرون اخه ارایششون میره زشت میشن ....بعدشوهره شملزشتارومیخواد چیکارخانوم ب این خوشگلی داره😍😍

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤
نه  اونم نشد بزارن نمیدونم چرا

منم مشکل رحم گلابی شکل دارم بچه بخواد بیاد راه نباید برم بقول شوهرم میگه راه بری سُر میخوره😂قدیمیا میگفتن بچش نمی مونه نازاست الان میگن استراحت مطلق کن بمونه !

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
والا ما تو کتابامون چیزای دیگه ای خوندیم اما اینجا کلا همه متخصص زنان هستن ماشاللللا

تو کتاب خوندی یا تجربه داشتی 

این دوتا فرق داره 

اونیکه تجربه کرده و دکترشم اینجوری صلاح دونسته بهتر میدونه 

من سر سقطام نظر شما را داشتم استزاحت میکردم فقطم برا دستشویی میرفتم غدامم گرم میکردم میخوردم همین ولی بازم به خونریزی میفتادم 

سر این اخری دیگه مامانم و دکترم اجازه ندادن 

دکتر میگفت رحمت شله 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
پس چرا خودشون به مریض میگن استراحت مطلق دسشویی فرنگی پیاده روی نکن پس این معنیش چیه خب😕

عزیزم استراحت مطلق ینی کاریی مث ورزش های بارداری سرپا موندن زیاد لباس شستن و... اینا حذف بشه ولی در حد معمول باید حرکت داشته باشی و گرنه خطرات دیگه ای تهدیدت میکنه

نه عزیز متخصص نیستیم ولی بارداریم هزارجور باردار تو مطب میبینیم حرف میزنیم باهاشون یا تو خوده اتاق دکتر و سونوگرافی دیدیم این چیزارو روزی چندنفرررر اینجا تاپیک میزنن درباره همین استراحت مطلق حرف ی دکتر نیست ک بگیم اشتباهع 

👪
تو کتاب خوندی یا تجربه داشتی  این دوتا فرق داره  اونیکه تجربه کرده و دکترشم اینجوری صلاح ...

بابا اصن تو متخصص ولمون کن

خواهر شوهرم دو تا سقط داشت دلیلش هم طول سرویکس خیلی کوتاه بود. سومی رو سرکلاژ کرد دکترش گفت اصلا اون مطلقی که مردم میگن تکون نخوری یه چیز الکی و بیفایده ست. بهش گفته بود تو خونه خودت بمون کارای روزمره ت رو انجام بده در حد طعذا درس کردن و یه جمع و جور سطحی. استراحت مطلقی که مد نظر خانماس فوق العاده خطرناک هست 

2706