2726
عنوان

شما باشین ناراحت میشین ؟ 🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 66 پست

عزیزه دلم اتفاق خاصی نیوفتاده که شما بارداری یکم حساس شدی، ب نظره من زنگ بزن خیلی گرم صحبت کن

هعی همین چیزای الکی هی سرش دعوا کنی بعدا برات عادی میشه

اموزش زبان ترکی استانبولی میدم،اگر دوست داری این زبان زیبا رو یاد بگیری بهم درخواست دوستی بده.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوخی کرده بابا

منم ازش میپرسم اوضاع خوبه میگه ن اوضاع بیریخته خوشگل نیس بعد میگه همون دختره رو نمیگی مگه؟اسمش اوضاعه😐

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2728

اگرامکانش هست حتما برگردخونه خودت خواهرانه میگم شوهرتوتنهانزار،منم بودم ناراحت میشدم به روشم میاوردم که ناراحت شدم بگومن باردارم این مدل حرفها ازارم میده لطفادیگه تکرارنکن شوخیشم قشنگ نیست

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
واااییی چرا شما خانوما فک میکنیند حامله میشید زمین به اسمون رسیده چرا رفتی خونه مامانت؟؟؟

عزیزم چه ربطی داره منم ۹ماه بارداری سختی داشتم خونه مامانم اونم شهر دور 

دور از همسرم بودم 

دلیل نمیشه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
اگرامکانش هست حتما برگردخونه خودت خواهرانه میگم شوهرتوتنهانزار،منم بودم ناراحت میشدم به روشم میاوردم ...

من اصلا اعتقاد ندارم 

مرد اگه بد باشه همه جا بده و خیانت میکنه چه ربطی داره اخه 

خونمون کلی کارگره منم استراحت مطلقم خب😞

استراحت مطلق به ین معنی نیست که بیافتی یه گوشه لیوان اب بدن دستت که

علت استراحت مطلقت چیه؟

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی
خونمون کلی کارگره منم استراحت مطلقم خب😞

عزیزم من شرایطم بدتر بود نه ماه دور بودم 

بعدم اگه تو خونه بودم 

مثلا همسرم میگفت چون نمیتونی نیاز منو برطرف کنی من باید برم با یکی دیگه

استراحت مطلق به ین معنی نیست که بیافتی یه گوشه لیوان اب بدن دستت که علت استراحت مطلقت چیه؟

منکه فقط میرفتم  دستشویی 

اونم دکتر میکفت اگه لگن بزارن برات بهتره 

عزیزم چه ربطی داره منم ۹ماه بارداری سختی داشتم خونه مامانم اونم شهر دور  دور از همسرم بودم&nbs ...

من دلیلی برای چیزی نیاوردم که میگی دلیل نمیشه!!!!

از نظر من دلیلی وجود نداره نه ماه شوهرتو ول کنی بری...اون پدر اون بچست اگر تو سختی ها کنارتون نباشه چطوری میتونه احساس پدری کنه؟ 

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی
استراحت مطلق به ین معنی نیست که بیافتی یه گوشه لیوان اب بدن دستت که علت استراحت مطلقت چیه؟

پس معنیش چیه😑وقتی مطلق کنارش میاد یعنی اجازه راه رفتنم ندارن حتی دسشویی فرنگی میرن ولی استراحت خالی میشه اون ک شما میگی

👪
2706