1464
1411
عنوان

شما باشین ناراحت میشین ؟ 🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 66 پست

اگرامکانش هست حتما برگردخونه خودت خواهرانه میگم شوهرتوتنهانزار،منم بودم ناراحت میشدم به روشم میاوردم که ناراحت شدم بگومن باردارم این مدل حرفها ازارم میده لطفادیگه تکرارنکن شوخیشم قشنگ نیست

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
واااییی چرا شما خانوما فک میکنیند حامله میشید زمین به اسمون رسیده چرا رفتی خونه مامانت؟؟؟

عزیزم چه ربطی داره منم ۹ماه بارداری سختی داشتم خونه مامانم اونم شهر دور 

دور از همسرم بودم 

دلیل نمیشه 

😔منم میخواستم مادر بشم مثل همه نه اینکه مادری باشم با اعمال شاقه💔
اگرامکانش هست حتما برگردخونه خودت خواهرانه میگم شوهرتوتنهانزار،منم بودم ناراحت میشدم به روشم میاوردم ...

من اصلا اعتقاد ندارم 

مرد اگه بد باشه همه جا بده و خیانت میکنه چه ربطی داره اخه 

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

خونمون کلی کارگره منم استراحت مطلقم خب😞

استراحت مطلق به ین معنی نیست که بیافتی یه گوشه لیوان اب بدن دستت که

علت استراحت مطلقت چیه؟

خسته ام انقدر خسته که می خوام چهارتا پاییز رو بخوابم/همه میگن آبروت رفته/میخندم!میگم این بود آبرو؟
خونمون کلی کارگره منم استراحت مطلقم خب😞

عزیزم من شرایطم بدتر بود نه ماه دور بودم 

بعدم اگه تو خونه بودم 

مثلا همسرم میگفت چون نمیتونی نیاز منو برطرف کنی من باید برم با یکی دیگه

1436
استراحت مطلق به ین معنی نیست که بیافتی یه گوشه لیوان اب بدن دستت که علت استراحت مطلقت چیه؟

منکه فقط میرفتم  دستشویی 

اونم دکتر میکفت اگه لگن بزارن برات بهتره 

عزیزم چه ربطی داره منم ۹ماه بارداری سختی داشتم خونه مامانم اونم شهر دور  دور از همسرم بودم&nbs ...

من دلیلی برای چیزی نیاوردم که میگی دلیل نمیشه!!!!

از نظر من دلیلی وجود نداره نه ماه شوهرتو ول کنی بری...اون پدر اون بچست اگر تو سختی ها کنارتون نباشه چطوری میتونه احساس پدری کنه؟ 

خسته ام انقدر خسته که می خوام چهارتا پاییز رو بخوابم/همه میگن آبروت رفته/میخندم!میگم این بود آبرو؟
استراحت مطلق به ین معنی نیست که بیافتی یه گوشه لیوان اب بدن دستت که علت استراحت مطلقت چیه؟

پس معنیش چیه😑وقتی مطلق کنارش میاد یعنی اجازه راه رفتنم ندارن حتی دسشویی فرنگی میرن ولی استراحت خالی میشه اون ک شما میگی

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👶مامان خوش اومدی به زندگیمون😍خداجونم مرسی واسه همسرمهربونو صبورم واسه نی نی تو دلم واسه صبری ک بعداز مادرشدن بهم دادی😍خداجونم چشم بد رو از عزیزانم دورکن😚
1334
والا دکترا که میگن چیزی به اسم استراحت مطلق وجود نداره. تحت هر شرایطی باید توی خونه کمی راه بری و کا ...

والله منکه بودم 

دکتر میگفت لگن بزارن برات بهتره دستشوییم نرو 

چند تا سقط داشتم 

اخریم خونریزی کردم یهو 

پس معنیش چیه😑وقتی مطلق کنارش میاد یعنی اجازه راه رفتنم ندارن حتی دسشویی فرنگی میرن ولی استراحت خالی ...

والا ما تو کتابامون چیزای دیگه ای خوندیم اما اینجا کلا همه متخصص زنان هستن ماشاللللا

والا دکترا که میگن چیزی به اسم استراحت مطلق وجود نداره. تحت هر شرایطی باید توی خونه کمی راه بری و کا ...

پس چرا خودشون به مریض میگن استراحت مطلق دسشویی فرنگی پیاده روی نکن پس این معنیش چیه خب😕

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👶مامان خوش اومدی به زندگیمون😍خداجونم مرسی واسه همسرمهربونو صبورم واسه نی نی تو دلم واسه صبری ک بعداز مادرشدن بهم دادی😍خداجونم چشم بد رو از عزیزانم دورکن😚
1474

دقییییقا درسته چون استراحت به اون حد اونم تو بارداری خطر آمبولی داره

نه  اونم نشد بزارن نمیدونم چرا

منم مشکل رحم گلابی شکل دارم بچه بخواد بیاد راه نباید برم بقول شوهرم میگه راه بری سُر میخوره😂قدیمیا میگفتن بچش نمی مونه نازاست الان میگن استراحت مطلق کن بمونه !

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
1331