2733
2734
عنوان

خر خر نوزاد موقع بیداری

| مشاهده متن کامل بحث + 2611 بازدید | 23 پست
[QUOTE=109407359]کی خوب شد؟؟؟ چی دادی بهش؟؟؟[/QUOTE دکترش شربت رانیتیدین داد روزی سه سی سی با سرلاک ...

دختر من ۸۰ روزشه انقد داروهای مختلف دادم ولی جواب نمیده هی بدتر میشه موندم چی کار کنم به خدا

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
دختر من ۸۰ روزشه انقد داروهای مختلف دادم ولی جواب نمیده هی بدتر میشه موندم چی کار کنم به خدا

زیادبهش دارو نده فقط با گذشت زمان و رشدش خوب میشه.من به دکترش گفت اینهمه گریه چیکار کنم گفت تحمل کن و َصبرتو زیاد کن تا بزرگ بشه واقعا هم با زمان درست شد

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیادبهش دارو نده فقط با گذشت زمان و رشدش خوب میشه.من به دکترش گفت اینهمه گریه چیکار کنم گفت تحمل کن ...

خیلی بیقراره اخه همش گریه و جیغ

نمیخوابه در حد چرت میخوابه فقط

خیلی بیقراره اخه همش گریه و جیغ نمیخوابه در حد چرت میخوابه فقط

بردیش دکتر؟ گفته رفلاکسه؟

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.
2731
۲۰ تا دکتر بردم همش دکترهای معروف رفلاکس شدید داره و اسپاسم معده،بچم خیلی اذیته

کدوم شهر هستی

رانیتیدین میدی

تهرانم رانیتیدین که اولش دادم جواب نداد زانتاک گرفتم الان نکسیوم و باکلوفن دارم بهش میدم

زانتاک بده خودتم ترشی و نارنگی پرتقال و گوجه و کاکایو شیرینی نخور به بچت نعنا نده.بعضی وقتا یه ذره کوچولو زنجفیل و زیره با نبات وآب داغ بهش بده نگران نباش اینم دورانیه.با غصه خوردن فقط شیرت کم میشه چن ماهس دخترت شیر خودتو میدی؟

2738
زانتاک بده خودتم ترشی و نارنگی پرتقال و گوجه و کاکایو شیرینی نخور به بچت نعنا نده.بعضی وقتا یه ذره ک ...

۸۰ روزشه شیر خشکم میدم شیر خودمم میدم دکتر گفت شیر خودمو کم بدم البته خودشم سینمو کم میگیره شیرخشکم پپتی جونیور میدم خودمم رژیم میگیرم